Arama sonuçları: *

• Users: rwonz_west
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. R

kasaya 2 monitör bağlayınca kapanıyor monitörler

şimdi elimde 2 tane monitör var 1tanesi ana monitörum 2. monitör bağlamak istedğimde bağlıyorm 2 saniye ekran geliyor sonra 2 monitörde uyku moduna geçiyor sonra bilgisayarı tekrar kapatıp açmam gerekıyor açıyorum sonra 2 sindede ekran geliyor geri kapanıyor nasıl çözbilirim 2 side vga...
  2. R

Bilgisayarımda klavye tusları geç algılanıyor

yazı yazarken bazen klavye tus hızı normal bazen ise sanki böyle ping li pingli yazıyor tek tek yazıyor geç algılıyor nazıl duzelte bılırım yardımcı olabılecek varmı
  3. R

Çözüldü✓ AMD DRİVERİ YÜKLEYEMİYORUM

ekran kartım rx580 8gb driverim yukluydu ondan sonra ekran kartıma rx580 8gb samsung bios u attım ondan sonra kac defa denedıysem denıyım driver yuklenmıyor bu hataları alıyorum ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz
  4. R

USB DEN bunu nasıl silebilirim format atıcam bunun yuzunden wındowsu gormuyor

format atıcam ne yaptıysam bu hatayı alıyorum hiç bir şekilde çözumnu bulamadım usb dekı boot u gormuyor dıyor hatada benım dusuncem usb nın ıcınde bu oludugu ıcın gormuyor bunu nasıl kaldıra bılırım ıcındekıler dırekt oraya gelıcek
  5. R

format atarken bu hatayı alıyorum çözumu ne ?

ilk olarak rufus ıle yazdırdım usb ye wındows u buraya kadar sıkıntı yoksan sonra bios dan flas bellek ıle baslatmayı secıyorum sonra bu hatayı alıyorum en alttakı uefı çalışıyor sadece tıkladıgım da tıkladıkten sonra ekrana böyle yazılar çıkıyor naapmam alzım yardımcı olurmusunuz
  6. R

format usb sini pc görmüyor bios ekranında

öncelikle usbye rufus ile windows u yazdırdım iso dosyasından yazdırmadan önce için de windows vardı biosda yken usbyı goruyordu ama seçtıgımde açılmıyordu usb tekrara kurmayı denedım kurdum sonra bios ekranında geldiğimde ise usbyı gormuyor napmam lazım biosdan ayar felanmı yapmam lazım...
  7. R

rx580 e önere bileceğiniz fp işlemci anakart

rx580 e ne ryzen ve intel tarafında fp işlemci ne alabilirim ankartıyla birlikte yazarsanız ıyı olur fp anakart tam bilmiyorum darboğaz yapmasını istemiyorum şuanlık i5-4570 ile kullanıyorum darboğaz fazla
Top Bottom