Arama sonuçları: *

• Users: saskovskii
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

fifa 2020 yardım utt

fifa 20 ut de konsept kadrolardaki oyuncuları aktif kadroya alabiliyorr muyuz tekrar suan cogu 80+ ovr oyuncumu göremiyorum
  2. S

fifa 2020 konsept kadro sorunu

fifa 2020 konsept kadrodaki oyuncular aktif kadroya tekrar geri eklenebilir mi yaklasık 12 80+ ovr oyuncum kadromda gözükmüyor :(
  3. S

masaustü pc fanın sürekli calısması

bosta suan pc ve yuksek seste fan sesi geliyor daha önceden böyle bi sıkıntım yoktu windows surumum orjinal degil olabilir mi acaba baska ne gibi cözüm bulabilirim
  4. S

pc bostayken fan calısması

durduk yere fan calısması normal bisey mi ortam sıcaklıgı var havalardan kaynaklanır mı acaba (pc teknoking 2 )
  5. S

Kaza yaptım sanayide nekadar masrafı olur ?

Tutanak tutulmadi dün akşam geri geri gelirken caddede arkadakine çarptım nasıl bi yol izlemeliyim ? Sigorta ve kaskosu var
  6. S

Gta V kasma sorunu

Fps min 150 cpu sıcaklık değerim 61 gpu 71 monitor 60hz olmasina ragmen oyunda ufak ufak takılmalar oluyor sizce sebebi nedir ekran kartım 5700 cpu r5 3600
  7. S

Curved vs Düz Monitor

Ae ai psd premiere pro agırlıklı kullanacagım monitor fakat hangisi daha isime yarar bilmiyorum bu zamana kadar hep laptop kullandım acaba curved daha mı işime yarar ?
  8. S

ufak ufak takılmalar

PUBG de min 140 fps alıyorum fakat ufak ufak takılmlar oluyor monıtor 60 hz acaba ondan mı kaynaklanıyordur yoksa baska biseyden mi
  9. S

Pc masası önerisi

24 inc monitörüm var pc icin masa ariyorum var mi önerisi olann
  10. S

Oyun onerisi

gta 5 in bedava olmasıyla Epic gamesin 60 TL indirim kodu ile birlikte onerebilceginiz oyun nelerdir ?
  11. S

stress testinde 93 derece olan cpu

bugun yeni gelen sistemime bios güncelleyip win 10 kurdum driver vs yapıldı. Stress testi yaptıgımda ise 93 dereceyi gördüm r5 3600 işlemcimdi ve ilk çözümü rpm arttırmaktı fakat işe yaramadı. Daha sonra bios ayarlarından cpu ratio AUTO olarak geliyor yani cpu haddinden fazla voltaj cekiyordu...
  12. S

Ryzen 5 3600 sıcaklık değerleri

Merhabalar, Aida64 programı ile yaptığım testte işlemcimin 13 dakika 28 saniyelik %100 yük altın da ki test burada. sonuclar nasıl sizce?
  13. S

Yeni sistem Occt sonucları

Yarım saat sonucu cpu max 92.75 derece gpu ise max 77 dereceyi gördü acaba sonuclar nasıl yeterli sogutma saglanabiliyor mu ve kule tipi sogutucuya veya sıvı sogutmaya gerek var mı
  14. S

0 windows a hangi drivelar kurulur

Ekran kartını yükledim başka hangilerini yuklucem
  15. S

Yeni sistem de yapılacak iş işler

Yeni sistem aldım freedos geliyor ilk yapmam gerekenler neler win 10 yüklemeden bios guncellemeli miyim
  16. S

Siz siz olun asla ups kargo olan sitelerden alışveriş yapmayın

Hayatimda bukadar ***** insan topluluğunu ilk defa görüyorum itopya sitesinden hazir sistem aldım hala gelicek ne itopyayla nede ups le işiniz olsun Müşteri hizmetlerini arıyorum açmıyor subeleri arıyorum açmıyorlar en sonunda gittim subelerine taksiyle bizde bilmiyoruz ne zaman gelir teslimat...
  17. S

Yeni anakart modellerinde wifi desteği bulunuyor mu ?

Aparat gerekli mi
  18. S

İtopyadan sistem aldım windows kurulu mu gelir

İtopyadan teknoking 2 aldım montajini onlar yapicaklar ama freedos mu geliyo sistemler
  19. S

bu sogutucuyu onerir misiniz ?

https://www.incehesap.com/gamepower-windrunner-argb-cpu-hava-sogutucusu-fiyati-43397/ R5 3600 işlemcim var stok fanla isınma sorunu olucagını cogu kisi soyledi yeterli gelir mi acaba ?
Top Bottom