Arama sonuçları: *

• Users: Hulk Civic
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Hulk Civic

RX 470 4GB MİNİNG EDİTİON DRİVER YÜKLEME

Arkadaşlar kart rx 470 Nitro mining serisi sanırım . Anladığım kadarı ile bios hatası yüzünden driver inmiyo . Bunu nasıl düzeltirim , yardımcı olursanız sevinirim
  2. Hulk Civic

Sizce AMD mi İntel mi

Arkadaşlar merhaba şuanda kullanmış olduğum içerisinde Ryzen 3 3100 ve B450M S2H bulunan sistemimi üniversite gerekçesi ile abime verdim ben yeni bir sistem alıcam bu sefer farklılık yapıp AMD de dense İntel kullanmayı istedim ancak fiyat performans bazında AMD hala önde sanıyorum ama H510 S2H...
  3. Hulk Civic

Rx560 ekran kartında sıvı teması ?

Biostar Rx560 Dual kartıma su döküldü ve bu çalışırken oldu . Çalıştırdığımda fanlar dönüyor fakat görüntü gelmiyor. Tamiri yapılır mı? Garantisi sürüyor garanti bakarmı veya onarım ücreti ne kadar olur yada kontak sprey ile tüm devreyi ve lehimleri tamamen temizlesem çalışırmı ?
  4. Hulk Civic

Bu forum neden bu kadar hızlı ?

Arkadaşlar Te******* adlı forum sitesini de aktif olarak kullanıyorum 20 dk 15 dk da cevap verilmeyen birçok konu varken buraya yeni geldim ve baktığım tüm konularda 2 sayfa cevap ver çok hızlısınız Teşekkürler
  5. Hulk Civic

Xeon e5420 Bios hatası

Fujitsu D3041 A11 GS3 anakartta Xeon E5420 çlıştırmayı denedim olmadı. BIOS'u modlarken start reprogramming the flash Memory ekranında duruyor, bir tepki yok. Bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?
Top Bottom