Arama sonuçları: *

1. N

30k-40k arası laptop önerisi

Arkadaşlar bilgisayar mühendisliği için 30k-40k bandında uzun şarj süreli programları kaldırıcak bir laptop istiyorum yardım ederseniz sevinirim.
  2. N

5 gun ozursuz devamsizligim var

Oncelikle 5 gun ozursuz devamsizligim var. belge alabiliyor muyum? yonetmelik cok acik degil bu konuda. yardim ederseniz sevinirim.
  3. N

Youtube vergisi nedir?

Son günlerde haberlerde sürekli youtube vergisi alınıcak gibi bir şey var . Ben de kücükken youtube açıp video atmışım 8 tane falan max 40 izlenmiş ben vergi vericek miyim?(hiç bi gelir almadim)
  4. N

Japonca ögrenmek istiyorum ve japonyada doktorluk hakkında sorularım var

Öncelikle ben yaklaşık bir senedir falan japonyada yaşamayı kafama koydum (ortaokuldada vardı ama çok emin değildim).Bunun için japonca ögrenmem gerektiğinin farkındayım ama ben şuan lise 2yim ve seneye sınava çalışmam lazım araya sığdırıp sığdramayacağıma emin olamadım(kanji-_-) örnek olarak...
  5. N

Yardım Csde galiba uyari yedim

Öncelikle demin csgo da bir takim geldi saygisiz insanlarla dolu bana sovfuler kavga ettiler ve bana ates ettiler bende sinirden birini oldurdum sonra o kisi attigim molotofun icine girdi ve bilerek oldu ve altta 1 kisi daha oldururseniz sunucudan yasaklanacaksiniz yazdi ne yapmaliyim sonraki...
  6. N

İyi bildiğiniz bir dili unutma

Arkadaşlar öncelikle b2 ingilizcem var. yaklasik 3 haftadir temel konulari bile unuttum ingilizcedeki.Bu konu hakkinda ne yapmaliyim yardimci olursaniz sevinirim.
  7. N

Yardım Arkadaslar trendyol hakkinda

Trendyol cuzdan8mda ozete tikladigim +100 yaziyor ama bakiyem 0 gözüküyor yardim ederseniz . Mobil ve pcde ayni durumu yasiyorum.Satin alim islemindede trendyol cuzdanim gozukmuyor.
  8. N

Trendyol bakiyesi geldi ama 0 gozukuyor

Trendyoldaki kampanyayi yaptim 100tl geldi ama bakiyem hala 0 gozukuyor neden?
  9. N

Trendyol para geldi mi?

Trendyol sizin cüzdaniniza para yatirdi mi?
  10. N

Sizce uzaktan eğitime chat gelse ne olurdu?

Bence dersler daha kaliteli olurdu.
  11. N

Uygulamasiz instagram stalker bulma

Instagramda hesabimi stalklayan kisileri nasil bulurum. uygulamasiz olursa mutlu olurum
  12. N

mahalleme fiber nasik getiririm

Mahallemde ADSL var ve yetersiz kaliyor.Acilen mahallece fibere ihtiyacimiz var.Nereye basvurmam makul olur . Bilgisi olan yazarsa mutlu olurum.
  13. N

Sizce bu sene yılın oyunu hangi oyun olucak

Bu yılın oyunu sizce hangi oyun olucak. Bence(cyberpunk 2077)
  14. N

Kuzenden kurtulma sanati 2 hadi fikirleri alalim

Eglence amaçlı :D
Top Bottom