Arama sonuçları: *

• Users: Smtakm
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Smtakm

AirPods Pro model numaraları

Merhaba iyi forumlar. AirPods pro 2 farklı model numaralı şekilde satılıyor Hepsiburadada. Aralarındaki fark ne? Biri tws biri stereo önemli bir özellik mi? Apple Airpods Pro Bluetooth Kulaklık MWP22TU/A (Apple Türkiye Garantili)...
  2. Smtakm

Fıtness hakkında bilgililer

Merhaba iyi forumlar. Aranızda tek basına fıtness yapan var mı? Önceden 4ay arkadasımla spor yapıyordum simdi tek gitmek zorundayım, ve hareketleri unuttum gibi. Tek basıma verimli olur mu? Beslenme hakkında bilgilerim var ama sporda ne yapmam gerek tek basıma halledebilir miyim? Kilo 62 boy 177
  3. Smtakm

Egzoz fandan gelen ses

İyi forumlar. Bilgisayarı actığım zaman egzoz fandan sesler geliyor. Aşağıya video linki bırakıyorum. Sebebi ne olabilir?
  4. Smtakm

YKS HAKKINDA BİLGİLİLER YAZSIN LÜTFEN.

İyi forumlar. Bugün ayt de edebiyat fen yaptım, matematiğim boş. Sayısal ve eşit ağırlık puanı hesaplanacak mı? hesaplanmaz diye duyum aldım, bilgiler yazarsa sevinirim
  5. Smtakm

Öneri Chia coin için hangi hdd almalıyım

https://www.amazon.co.jp/WD-HDD-External-Hard-Drive/dp/B07CY469C5/ref=sr_1_2_sspa?dchild=1&keywords=6+tb+hdd&qid=1621020927&sr=8-2-spons&psc=1&spLa=ZW5jcnlwdGVkUXVhbGlmaWVyPUEyWkNXMjMwQ05NQVNGJmVuY3J5cHRlZElkPUEwNzI4MDc3M0NaQlE5WE80U0ZKVyZlbmNyeXB0ZWRBZElkPUEzUFNERzlFWFhQMVFDJndpZGdldE5hbWU9c3BfY...
  6. Smtakm

Yardım Amazon japonya hesabım bloke edildi

Selamlar, bugün amazon.jp den 30TB harddisk sipariş verdim, 15 dk sonra mail geldi hesabınız geçici bloke olmuştur tarzında. Şuan da hesabıma giriş yapmaya çalışıyorum, hata veriyor (fotografı bırakıyorum aşağıya). Parayı kesmedi, daha önce bu süreci yaşayan var mı? Not: Ödemeyi babamın...
  7. Smtakm

900 TL'ye 6 TB HDD Alınır mı?

6 TB HDD 900 TL ALINIR MI? MARKA WD
  8. Smtakm

Öneri Chia coin için hdd önerisi

İyi bayramlar. Bütcem 3k, kaç tb almamı önerirsiniz. Aynı anda 2 farklı mining yapılır mı? Hem chia , hem eth gibi.
  9. Smtakm

Minning sistem kurmak şuan mantıklı mı?

1660 süper ile kazım yapıyorum, yanına 3080 eklemek mantıklı mı? Parasını 4 ayda amorte ediyor şuan ki kazanca göre.
  10. Smtakm

26 BİN TL SİSTEM ÖNERİSİ

Rtx 3080li sistem almayı düşünüyordum, 26k ya sistemi geçtim kart yok :D. Önerebileceğiniz sistem var mı?
  11. Smtakm

Mining Yaparken Hatalar Almaya Başladım?

20 gündür minning yapıyorum, bugün hatalar almaya başladım. Aldığım hatalar şöyle: 1)İncorrect eth share from gpu 2)Share rejected in 71ms 3)3 consecutive shares rejected by the pool 2dk da bir böyle hatalar gelmeye başladı, sebebi ne olabilir?
  12. Smtakm

B450M S2H çift ekran kartı takılır mı

Gigabyte 1660 super kullanıyorum minning için 1 tane daha almayı düşünüyorum, anakart destekliyor mu?
  13. Smtakm

Ethermine minning çalışmıyor?

İşe giderken minninge bıraktım, telefondan kontrol edince inactive yazdıgını farkettim. Eve geldim kazım yapıyor ama hala sitesinde inactive yazıyor sebebi nedir?
  14. Smtakm

Ethermine inactive sorunu

İşe giderken minninge bıraktım telefondan incelediğimde inacitve yazıyordu. Şimdi inceledim kazmaya devam ediyor ama sitede hala inactive yazıyor. Sebebi nedir, boşa mı kazıyor sabahtan beri
  15. Smtakm

1660 süper ile 32 mh ayarları iyi mi

7901 mhz fazla biraz sanki. 31 mh e razıyım nasıl düşürebiliriz 7700 civarlarına 1620260145 @banxtre
  16. Smtakm

1660Super ile RavenCoin kazılır mı?

1660 Super ile ravencoin kazılır mı?
  17. Smtakm

75 hz monitör önerisi

75 hz monitör bu bütçeye var mı?
  18. Smtakm

Bu sistem alınır mı (3800 TL)

https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-3a-k/ Ekran kartını rx560 yapıp alınır mı? Arkadaşıma alıyorum valorant oynuyor sadece.
  19. Smtakm

ekran kartı overclock yaparken mavi ekran verdi

İyi forumlar. 1660 Supere oc yapıyordum mavi ekran verdi. Core Clock 500, Memory Clock 800, Power Limit 56 yapmıştım. Herhangi bir sıkıntı olur mu pc restleyince düzeldi.
  20. Smtakm

1660 Super Minning Ayarları

İyi forumlar. 1660 super ile bir kaç ayar yaptım stok halde 25mh alırken 28 mh oldu. Daha iyi olabilir mi
Top Bottom