Arama sonuçları: *

1. TechnoMonkey

Monitör tavsiye eder misiniz?

Merhaba ben bir monitör arıyorum. Bütçe çok fazla değil 1200 TL civarında bir şeyler tavsiye edebilir misiniz? Aradığım özellikler: 24 inç olsun 75 hz ve üstü olsun. Gecikme 5 ms ve altında olsun. IPS veya VA panel olsun. Ghosting mümkünse olmasın ya da az olsun. Işık sızması vs kronik sorunu...
  2. TechnoMonkey

MSI B450 Tomahawk MAX Alınır mı?

Merhaba ben parça parça bilgisayar topluyorum ve sıra anakart almaya geldi. Şuan kasa, psu, ram ve ssd yi aldım. İşlemci olarak Ryzen 5 3600 almayı düşünüyorum. Anakart araştırdığımda karşıma MSI ın B450 Tomahawk Max modeli çıktı, hoşuma da gitti. Alınır mı önerir misiniz? Aldığımdı bios...
  3. TechnoMonkey

MSI MAG VAMPIRIC 010M Kasa Nasıl?

Arkadaşlar MSI MAG VAMPIRIC 010M kasayı almayı düşünüyorum. Kasayı uygun fiyatlı görünce kaçırmak istemedim. Kasanın bir sıkıntısı yoksa birazdan almayı düşünüyorum. Kasa hakkındaki düşünceleriniz neler...
  4. TechnoMonkey

Öneri 140mm Destekli Kasa Önerisi

Merhaba arkadaşlar. Benim elimde şu anda 2 adet biri Cooler Master diğeri ise Arctic marka olmak üzere 2 adet 140mm'lik fan var. Ben bu fanları uygun fiyatlı olunca boyutuna bakmadan almıştım. Ama şimdi pc parçalarını yavaş yavaş almaya başlayınca çoğu kasanın 140mm değilde 120mm fan destekli...
Top Bottom