Arama sonuçları: *

1. X

ASUS tuf gaming vg24vqr oyunlarda panel seyirme sorunu

Arkadaşlar selam monitörü daha 3gün önce aldım normal kullanımda hiçbir şey yok fakat oyunlarda ışık seyiriyor gibi böyle ufaktan azalıp çoğalıyor her oyunda var normalde hiçbir şey yok VA panel Curved bu bir sıkıntı mıdır değiştirmem gerekiyor mu?
  2. X

asus VG24VQR 1ms alamama

merhaba arkadaşlar yeni aldım monitörü fakat oyunlarda ms 8-10 arası takılıyor bazen 2 bazen 5 bunu nasıl çözebilirim biliyorum mprt 1ms ama 4ms yukarısı olmaması lazım trace free fullediğim halde böyle elmb açmam mı gerekiyor
  3. X

ideal bütçeye monitör öneri

arkadaşlar merhaba son kez açıyorum bu konuyu bugun almaya gidicem sizce hangisi asus daha yakın bana ama ghosting muhabbeti çok duydum sizce ne yapayım ayroca freesync özelliğiyle gsync kullanabilirim değil mi...
  4. X

Monitör öneri kıyaslama

Merhaba arkadaşlar 3800civarı bütçem var 2 monitör var aklımda sizce hangisi...
  5. X

Oyuncu Monitör tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar orta halli bi oyuncu sayılırım 144hz 1ms monitör lazım kavisli ekranda ilgimi çekiyor ama olmasada sıkıntı olmaz piyasada 3600tl bütçeyle 3 monitör buldum sizce hangisi...
  6. X

600 ₺ AM4 soketli anakart önerisi

Merhaba arkadaşlar elimde GTX1070 8 GB Ryzen5 1600 ve 8+8 16 GB 3000MHz XPG RAM var şu anki anakartım MSI A320M PRO-VH Plus ama neredeyse hiçbir OC yapılmıyor işlemcimde ekran kartına biraz darboğaz yapıyor bende işlemci almak yerine OC'ye açık bir anakart alıp işlemciyi OC etmeyi düşünüyorum...
  7. X

Forza Horizon 4 FPS sorunu

Merhaba arkadaşlar daha dün ekstrem ayarlarda 75FPS aldığım oyun bugün aynı ayarlarda 45-50 alıyor anlamıyorum çok saçma fotoları koyacağım tekleme sayısı falan yükselmiş bugün dün 3lerdeydi bugün 20'lerde bilmiyorum ne olduğunu yardımcı olursanız çok sevinirim. Sistemim: Ryzen 5 1600. GTX 1070...
  8. X

Modüler Güç Kaynağı öneri

Merhaba arkadaşlar bana 550W PSU lazım fakat modüler olmasını istiyorum ama bir sürü gördüm karar veremedim bir tane var linki bırakacağım sizce nasıldır sizinde önerilerinizi bekliyorum. Sistemim. Ryzen 5 1600. GTX 1070 8 GB. 8+8 16 GB 3000MHz RAM. MSI A320M PRO-VH Plus Bu arada 550W yeterli...
  9. X

iki psu dan hangisini önerirsiniz

Merhaba arkadaşlar sistemde geçici olarak Hadron 500W PSU var sıkıntısı yok ama güvenemiyorum hiçbir sertifikası yok bir de kasayı oynattıgım zaman azıcık da olsa güç kablosu girişinden cızırtı sesi elektrik sesi gelip kapanıyor bu hafta değiştireceğim sizce bu PSU'yu almam iyi midir...
  10. X

GTX 1070 Ekran kartım tam kullanılmıyor

Merhaba arkadaşlar, 5-6GÜN önce yeni ekran kartı aldım. Önceki model RX580'di hiçbir sıkıntı yoktu şimdi aldığım kart GTX 10708 GB, 1070'e geçtiğim günden beri oyunlarda Ultra'da bile %70-80 kullanıyor. Bazen işlemci ile aynı yüzdeye düşüyor, FPS'de süreKLI40-50'de ani 60-70 oluyor hemen...
Top Bottom