Arama sonuçları: *

1. M

Bu ram’ler uyumlu mu

bilgisayarımda daha önce alttaki ram takılıydı daha sonra diğer rami arkadaşım verdi ama tam anlamıyla uyumlu mu bilmiyorum ramler tam anlamıyla uyumlu mu acaba
  2. M

Asus tuf m3 aura alınır mı

Almayı düşünüyorum sizce alınır mı Hafif bir mouse mu kullanan arkadaşlar varsa Hissiyatı vs
  3. M

0xc00007b Hatası çözümü

Bilgisayarı yeni topladım win10 kurdum Epic games launcher kurmaya başladığımda yarıda 0xc00007b uygulama düzgün olarak başlatılamadı hatası alıyorum Directx e falan baktım ne yaptıysam çözemedim Nasıl çözebilirim
  4. M

Sistemime kaç watt psu almam lazım

Sistem Gtx1660 ti 16gb ram Ryzen 5 5500 B450m s2h anakart 240gb ssd 1 tb harddisk 4 fanlı kasa
  5. M

1660 ti furmark testi

Furmarkta fps min:48 max:71 Sıcaklık 64* alınır mı 2.el Basemarkta puan 5800
  6. M

Kaç watt psu almam lazım

1660ti ekran kartı R5 5500 B450m s2h anakart 16gb 3200mhz ram 240gb ssd 1 tb hdd Kaç watt psu gerekir
  7. M

Ryzen 5 3600 mü 5500 mü

Sistem topluyorum çoğu 2. El olacak İşlemci de 2.el 3600 mü alayım yoksa 0 5500 mü 2.el 3600 le 0 5500 ün fiyatları aynı
  8. M

Bilgisayarım pes 2021 kaldırır mı

Arkadaşlar pes 2021 oynamak istiyorum ama bilgisayarımın kaldıracağından emin değilim Sistem Nvidia 930mx 2gb e.k 16 gb ram İ7 7500U Cevaplarsanız sevinirim
  9. M

Amazon dan kulaklık aldım gelmedi

Amazon dan haylou t15 kulaklık aldım 201 TL ye 1 hafta oldu hâlâ gelmedi siparişlerime tıklıyorum kargo aşamalarında gönderildi kısmında ürün Ama kardeşime hediye olarak başka bir kulaklık aldım o 2 güne geldi satıcıya mesaj atıyorum cevap vermiyor Amazon canlı destek den konuştum biriyle iki...
  10. M

Appstore uygulama güncellemeleri

Arkadaşlar iphonumda ki uygulamalar eskiden otomatik güncelleniyordu ben hiç bir şey yapmıyordum bi ara kapadım ayarlardan appstore için otomatik güncellemeleri şimdi açsamda kapasamda yine ben kendim güncellemek zorunda kalıyorum bazen bi uygulamayla işim oluyor ama güncel olmuyor çok sıkıntı bi...
  11. M

Bir şehirden aldığımız teli başka şehirde değiştirmek

arkadaşlar biraz saçma mı oldu bilmiyorum ama bilen arkadaşlar varsa cevaplayabilir mi mesela İstanbul dan bir mağazadan İphone 12 aldım Bursa’da o telefonu değiştirebilir miyim?
  12. M

Fiyat performans laptop önerisi

İyi geceler arkadaşlar Laptop alıcam ama karar veremiyorum Şöyle güzel fiyat performans hem ders hem de oyun için öneriniz var mı Bütçe max 7.500₺ olursa sevinirim
  13. M

sistemim pes 20 kaldırır mı

arkadaşlar laptop kullanıyorum pes 2020 ya da 21 kaldırırmı sistemim intel i7 7500U 2.70 GHZ 16 gb ram nvidia geforce 930 mx işlemci U bu arada
  14. M

türkcell superonline vdsl internet

beyler babam eve superonline yalın vdsl internet almış daha bağlanmadı 24 mbps limitsiz miş sizce iyi mi? ( fyt 109,9 TL ) bilen kullanan arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim
  15. M

Turkcell superonline mı Türk telekom fiber mi

eve internet bağlatıcaz ama hangisini almalıyız bilmiyorum türkcell en yüksek 54 mbps VDSL verebildiğini söyledi ve Fiber altyapısı yok dediler.. sizce türktelekom fiber mi türkcell süperonline mı
  16. M

Fenerbahçe çubuklu forması

Arkadaşlar Ben bursa da oturuyorum sevdiğim bir Abim İstanbul Fenerium dan yeni sezon çubuklu forma aldı ve hediye etti bana Neyse forma etiketinde maç forması yazıyor ama formanın kollarında sponsorlar yok Ne tüpraş ne de HeForShe ikiside yok Bu konu hakkında bilen biri varsa yazabilirmi
  17. M

Türkcell süperonline mi yoksa türk telekom fiber mi almalıyım?

Arkadaşlar internet altyapım 64 mbps ye kadar destekliyor türkcell süperonline mı alsam daha iyi olur yoksa tt fiber mi???
  18. M

Turkcell fiber en düşük hız 50 mgbit

Arkadaşlar tv de turkcell fiber in reklamı var ve reklamda haziran ayına kadar en düşük hız 50 mega bit diyor kullanan arkadaşlar bu doğrumu ve fiber den memnunmusunuz kaç TL Cevaplarsanaız sevinirim 🙏
  19. M

bu laptop ile pes 2019 oynayabilirmiyim

arkadaşlar asus marka laptop var pes 2019 oynatırmı işlemci :intel core i7-7500U CPU @ 2.70Ghz (4CPUs), ~2.9GHz Ram :16 gb DDR 4 (1200 MHz) Anakart :X542UR Asus Ekran Kartı :NVIDIA GeForce 930MX 2GB GDDR 5 cevaplarsanız sevinirim :)
  20. M

pes 2019 oynatırmı arkadaşlar

selam herkese asus marka bir laptop var elimde pes 2019 oynatırmı ÖZELLİKLER işlemci :intel core i7-7500U CPU @ 2.70Ghz (4CPUs), ~2.9GHz Ram :16 gb DDR 4 (1200 MHz) Anakart :X542UR Asus Ekran Kartı :NVIDIA GeForce 930MX 2GB GDDR 5 cevaplarsanız seviniirm :)
Top Bottom