Arama sonuçları: *

• Users: Kuasar
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

Android den. iPhone 13 gecilirmi

Selam arkadaşlar kendimi bildim bileli android kullanıyorum.eskiden çok ugrasirdim telefon ile yok root .rom vs işlerler ile artık o eski heycan yok iPhone gecmeyi düşünürüm daha önce böyle uzun zaman android kulanip benim gibi birden iPhone gecen oldumu önerir misiniz
  2. K

acil yardım MAVİ EKRAN

Selam arkadaşlar, kafayı yemek üzereyım artık oyunlardan atıyor ana ekrana ana ekrana gelince bilgisayar sapıtıyor ve mavi ekrana düşüyor. Sonra ama her defasında farklı bir mavi ekran hatası verıyor. Tüm testleri yaptım testlerde sorun olmazken oyunlarda pat atıyor. Recep Bey'in minidump...
  3. K

mevi ekran hastasi minidump acil yardım

https://disk.yandex.com.tr/d/D-F9TLjNqWnrtQ Yüksek grafıklı oyun oynarken belırsız bi sure sonra oyundan atıyor mavi ekran veriyor yada oyun icinde donup ses cıkarıp yeniden baslatıyor kac haftadır bulamadım lutfen artık bilen biri yardımcı olsun kafayı yemek üzereyim
  4. K

mavi ekran sorunu minidup dan anlayan varmı

Selam arkadaşlar, 1 ay önce hazır sitem aldım. Düşük oyunlarda sorun yokken( Valorant. CS) yuksek grafikli oyunlarda (BF2042, NFS) belirsiz bir zaman sonra oyundan atıyor. Bazen 5 bazen 25 dk sonra peşinden mavi ekrana düşüyor. Mavi ekranda hep farklı hatalar yazıyor. Hattanın işlemci...
  5. K

İtopyadan aldığım ekran karti arızali cikti

Selam arkadaşlar Kasım indirimi ile hazir sistem aldım 1 ay önce sistem düşük oyunlarda sorun çıkarmaz iken bf2042 nfs gibi oyunlarda bı sure sonra oyundan atıyordu. itopya yollladim teknik servis test etmis hic bi sorun ile karsilasmamis diye format attip yolamislar geri geldi ama sorun hâla...
  6. K

İ5 12400f yüksek sıcaklık

Bf 2042 girince 2 k da sıcaklık 80 felan geliyor oyundan atıyor bilgisayar 1 ay oldu alali servise gönderdim değerler normalmiş format atip gönderdiler geldi bilgisayar yine ayni sıcaklıklik yükseliyor oyundan atiyor stok fan var o mu yetersiz yoksa işlemcim mi arzali lütfen yardımcı olun...
  7. K

İ5 12400f işlemci soğutucusu önerisi

Selam arkadaşlar bilgisayarı yeni aldım cok ısınıyor diye servise yolladım format atip geri göndermişler testlerde sorun çıkmamış stock fan yetersiz kaliyor sanırım yeni bi soğutucu almayi düşünüyorum yardimci olurmusunuz max 1k civarı
  8. K

Oyundan atıyor yeni pc

Selamın aleyküm arkadaşlar bilgisayar yeni aldim valoranat oynarken bı sorun olmuyor ama yüksek grafikli oyununa girince bf2042 mesela bi 5 dk oynuyorum oyundan atıyor hata vermeden ana ekrana düşüyor bazen ordan da mavi ekran hatasi veriyor sorun nerde yardimci olurmusunuz
  9. K

Monitör ekran parlaklığı ayaralama

https://www.itopya.com/gigabyte-27-g27qc-a-165hz-1ms-2xhdmi-dp-2xusb-hdr-va-qhd-curved-gaming-monitor_u13517 Arkadaşlar bilgisayardan pek anlamam daha önce dizüstü kulaniyordum ekran sağ alt tarafında ekran parlaklığıni yükseltip düşürebililiyordum veya tuş kombinasyonu ile Fakat masaüstü...
  10. K

Bu oyuncu koltuğu kulanan varmi bu fiyata önerisi olan varsa da olur

https://www.hawkchair.com/urun/fab-v4-oyuncu-koltugu
  11. K

İndirimde oyuncu koltuğu

Arkadaşlar merhaba 3 bin TL civarı oyuncu koltuğu ariyorum kasim indirimleri ile indirime giren onerbileceginiz bi oyuncu koltuğu varmidir teşekkürler.
  12. K

Çözüldü✓ İtopya sistem alinirmi gercek indirim varmi sizce

https://www.itopya.com/hype-megaintel-core-i5-12400fgigabyte-geforce-rtx-3060-ti-gaming-oc-8gb16gb-ddr4500gb-pcie-gen3x_h14761. Arkadaşlar bu sistem nasıl sizce indirim varmi harbi
  13. K

Masaüstü oyuncu kasası 15 bin maximum

İlk defa masaüstü bilgisayar alacağım arkadaşlar oyun için kasa için max 15 bin TL ayrirdim onerbileceginiz hazir sistem varmıdır ve hangi sitelerden almaliyim sizce pek bilgim yok açıkçası guvenilir site konusunda yardımcı olursaniz sevinirim
  14. K

İnsgaram beyaz ekran sorunu

Günaydın arkadaşlar insagram uygulamasının verilerini temizledim simdi girmek istediğimde beyaz ekranda kalıyor.Bi önceki sürümlerini indirdim fakat düzelmedi konu hakkında bilgisi olan varmi.cihaz android
  15. K

Max 5bin TL telefon öncelik kamera ve ekran kalitesi

Selam Arkadaşlar annem icin 5bin TL civari telefon bakıyorum da işin içinden çıkamadım yardımci olurmusunuz.Ekran ve kamera kalitesi önemli .
  16. K

5.6 k arsi okul için leptop

Arkadaşlar kız kardeşim için 5.6 k arası bi leptop arıyorum genelde ders ve film izlemek icin kulanicak öneriniz varmi simdiden çok teşekürler
  17. K

5 k leptop önerisi alabilirmiyim

Arkadaşlar kardeşime okul icin max 5 bin TL olacak şekilde nasıl bi leptop alabilirim.
  18. K

Valorant sıcaklık en yüksek ayar

Arkadaşlar en yüksek ayarlarda valorant oynuyorum sicaklik degerleri cpu 85 dereclere kadar çıkıyor yeni leptop sizce bu normalmi
  19. K

Leptop sicaklik oyunda kac olmali

Arkadaşlar leptop yeni aldim valorant oynuyorum en full ayarlarda 67 ile80 arasinda değişiyor islemci sicakligi dun bide froza 4 indirim ultra ayaralrda fps 72 sabit 85 derceleri gördü işlemci normalmi sizce
  20. K

Yeni nesil leptop ses kalitesi

Arkadaşlar yenu nesil oyuncu leptop hobarlor kalitesi neden iyu değil seviyesi az 7 yıl önce aldigim leptop ses kalitesine yetişemiyor.yenu aldığım leptop monster v20.3. Şimdi gelip vatanda oyuncu leptoplarina baktım bibkac tanne onlarında pek iyi sayilmaz
Top Bottom