Arama sonuçları: *

• Users: fbgs06
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

Hangi hazır sistem daha iyi fiyatına göre ?

Şimdi ben yurtdışında yaşıyorum ve bilgisayar alacam ama iki bilgisayar arasında kaldim hangis daha iyi soyleye bilir misiniz ? bilgisaylar böyle ( iki bilgisayarda hazır sistemler ) : 850 euro: AMD Ryzen 5 5500 (3.6 GHz / 4.2 GHz) MSI MAG B550M MORTAR WIFI AMD Radeon RX 6500 XT 4 Go 16 Gb...
  2. F

ryzen 5 5500 ve RX6500 XT ekran kartlı sistem nasıl ?

yeni sistem alacamda sizce gta 5, call of duty, yada the forest, gibi oyunlari kaldırır mı ?
  3. F

Sizce ryzen 5 4650g bilgisayar fiyatına göre değer mi ?

Şimdi ben ev için oyunları kaldıracak bir bilgisayar bakıyordum ve bunu buldum sizce fiyatına göre iyi mi ?
  4. F

Ryzen 5 5600x işlemci, GT 1030 ekran kartlı sistem nasıl

Fotoğraf taki sistem nasıl almayı düşünüyorum da.
  5. F

f/p kulaklık önerisi.

Merhaba, ben oyun ve müzik dinlemek için kablosuz kulaklık arıyorum. hem telefonda hemde bilgisayarda kullancam.
  6. F

USB 3.2 portuna USB 3.1 takıla biliyormu?

Merhaba, bir kasa seçtim ve kasa 3.1 olduğunu gördüm ve anakarta baktım anakarta ise uab 3.2 portu var dı sizce taksam 3.1 çalışırımı ? Kasa: iCUE 465X RGB siyah Anakart: ROG STRIX B550-F GAMING (WI-FI)
  7. F

ryzen 5 3600 ve rtx 2060s için hangi anakart'ı seçmeliyim?

Bu 2 anakart'an hangisi iyi yada ne önerir siniz ? Asus ROG STRIX B450-F GAMING II Asus ROG STRIX B550-F GAMING
  8. F

GTX1650 + i5 9400F Sistem Sizce Nasıl?

Ben yeni bilgisyar alcam ama sitede bazı oyunlarda verdiği fps değerleri var, ama youtube da izlediğim videoda aynı değerleri vermiyor sizce hangi oyunları kasmadan oynatır. yurtdışında yaşıyom
Top Bottom