Arama sonuçları: *

• Users: oxusmoron
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. O

PC'de Dualshock sembol sorunu

Arkadaşlar merhaba, biraz farklı bir sorum olacak çok aradım çözümünü bulamadım. Dualshock 4'ü pc de kullanıyorum. Kolun üstünde kare, üçgen, yuvarlak, çarpı işaretleri var. Ama hangi oyuna girersem gireyim X, Y, B, A olarak belirtiliyor. Umarım sorunu anlamışsınızdır :) çözümü nedir acaba sizde...
  2. O

Fanlar çalışıyor görüntü yok ?

Arkadaşlar merhaba yeni bilgisayar topladım ilk kez çalıştırıyorum, fanlar çalışıyor her şey tamam ama görüntü yok. Aynı zamanda ne kasanın usbsi ne anakarttaki usb çalışıyor bios a giremiyorum windows yüklemek için ne yapmam lazım kablolarda bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum, sadece anakart...
  3. O

Ekran kartı olmadan bilgisayar çalışır mı ? (ÇÖZÜLDÜ)

Arkadaşlar merhaba, bilgisayar topluyorum, ekran kartı hariç bütün her şeyi aldım ve montajını yaptım. Kasanın fanlarına bakmak için bir kaç kere çalıştırmayı denedim ama çalışmadı. Ekran kartı olmadan çalışmaması normal mi yoksa PSU da bir sıkıntı mı var yoksa montajı mı beceremedim ...
  4. O

Ryzen 5 3600 + Msi Mpg x570 Gaming Plus sisteme neler önerirsiniz ?

Arkadaşlar merhaba, ben bilgisayar topluyorum, şuan ki piyasada hazır pc almak daha mantıklı fakat ben parçaları tek tek alarak bilgisayarı topluyorum. Elimde şuan; Ryzen 5 3600 Msi Mpg x570 Gaming Plus var. Almayı düşündüklerim ise ; 500 gb Sandisk m2 SSD 2 TB Seagate HDD HyperX 16 GB 3200...
Top Bottom