Arama sonuçları: *

• Users: Burki
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

Yardım razer barracuda x ilk kablosuz deneyimim yardımcı olurmusunuz

herkese iyi geceler öncelile ben razer barracuda x aldım alacak arkadaşlarada tavsiye ederim yazılım olarakta thx spatial audio kullanıyorum ama deneme sürümünü kullanıyorum ilk kablosuz deneyimim nasıl kulanıcagımı bilimiyorum şarjını nerden takip edicem şarjda kullanabiliyormuyum bu yazlımı...
  2. B

ssd %100 disk kullanım sorunu

6 ay önce topladım pc yi adata su630 ssd var kasada %100 disk kullanımı oluyor oyun oynatmıyor takılıyor cözümlerine baktım hepsini yaptım en son format attım yine düzelme yok ssd yanma ihtimalı varmı yada problem ne yardımcı olurmusunuz
  3. B

Optik sensorü çalışmıyor

1 ay önce rampage smx-r115 marka fareyi aldım bugun bilgisayarı açtıgımda optik sensör çalışmadıgını farkettim rgb ışıklar geliyor diger butun tuşlar çalışıyor ama fareyi kımıldatamıyor sorunu çözemedim bilen yardımcı olabilir mi
  4. B

Mount & Blade II: Bannerlord safe mode hatası alıyorum

game shut down unexpectedly on previous session would you like to enable safe mode hastası alıyorum çözemedim bilen varmı
  5. B

monitörüden ses alamıyorum

GamePower 24'' GPR24C1MS144 marka mönitör aldım multimedya destegi var ama hangi kabloyu takmalıyım nasıl çalıştırıcam bilmiyorum
  6. B

fan ayarları

1660 super ekran kartım var fan ayarları ne yapmalıyım
Top Bottom