Arama sonuçları: *

• Users: synex
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

-llllll

-llllll
  2. S

Dualshock 4 düzgün bağlanmıyor

Merhaba orjinal olmayan bi dualshock 4 kolum var ilk başlarda sorunsuz çalışıyordu ama şuan düzgün çalışmıyor bluetootha her zaman sıfırdan bağlamam gerekiyor ve bağlayınca tanımıyo fifa da xbox kolu olarak görüyo bazı oyunlarda hiç çalışmıyo ayarlar menüsünde yukarı çekiyor nasıl düzeltirim bi...
  3. S

Bu Dualshock 4 Orjinal Midir

https://www.n11.com/urun/ps4-dualshock-4-v2-gamepad-yenilenmis-kol-mor-3034326?magaza=crkteknoloji merhaba böyle birkaç ürün var yenilenmiş diye tam bilmiyorum bunları orjinal midir bir de yenilenmiş ne oluyor. Ayrıca max 300tlye hangi kollar alınır 2. el de olabilir
  4. S

İngiltere'de burslu okumak

Merhaba İngiltere'de sat gibi burslu eğitim sınavlar var mı toefl falan duydum ama çok bilmiyorum
  5. S

Müzik İçin Uygun Kulaklık

300₺ civarı bütçem var. Fiyat performans müzik, podcast dinlemek için kaliteli ses uzun ömürlü kablosuz , kulaküstü/içi farketmez ama kaliteli olduğu için kulaküstü tercihimdir. En iyi kulaklık nedir bu kriterlerde.
  6. S

GTA 5 Her Maçtan Sonra Çöküyor.

Gta 5 oynarken video çekince her yarışdan sonra oyun çöküyor. Kazanan kişi görünüyor ardından hemen çöküyor. Nasıl çözebilirim bunu. Aynısı Call Of Duty Warzone'da win aldıktan sonra oluyodu. Ekran kartım RX580 Radeon ReLive kullanıyorum video için sorun sanırsam onda. Nasıl çözebilirim bu...
  7. S

Fifa 21 Prime Gaming paketi gelmiyor

Prime Gamingde şuan paket dağıtılıyo birkaç gün önce aldım ama hala gelmedi ne yapabilirim.
  8. S

2000tl Kamera Önerisi

kamera sabit yerde olcak, kalite önemli ne alabilirim 2000tlye sony hdr cx405 düşünüyorum bu fiyata ne alınır. Webcam değil
  9. S

Steelseries arctis 1 dönüştürücü sorunu

İnternetten arctis 1 aldım ama xbox versiyonu geldi ve bu nedenle içinden dönüştürücü çıkmıyo onu almadan herhangi bir uygulamayla falan düzeltme imkanım var mı
  10. S

Youtube'de şarkı koyma

Youtube'de videoya şarkı koyuyorum ama bu videodaki şarkı bölümüne nasıl erişeceğimi bilmiyorum nasıl yapabilirim
  11. S

-

10.sınıf öğrencisiyim Matematiğim ve İngilizcem iyi dil bölümü seçmek istiyorum. Matematiğin önemi ne kadar dil bölümünde? Yüksekse seçmeyi düşünüyorum.
  12. S

cyberpunk 2077 savelere giremiyorum

Cyberpunk oynarken fps aşırı düşük diye çıkıp bir şeyler ayarlamaya çalıştım sonra oyuna girince savelere çalışmadı siyah ekranda kaldım
  13. S

Co-op RPG Oyun önerisi

Arkadaşımla oynamak için oyun bulamıyoruz. Co-op rpg mümkünse izometrik kamera açılı olmasın.
  14. S

Resident Evil 2 Kapanıyor

Oyuna ilk girdiğimde çalıştı polis merkezine gittim sonra kapandı.Sonra bir daha girmeye çalıştığımda ana menüye girerken dondu ve kapandı
  15. S

Abra A5 v15.7 İyi mi?

Merhaba ben öncelikli olarak oyun oynamak için bi laptop arıyorum ve aradığım fiyat bandında en iyi bunu buldum. Bunu kullanan varsa performansı nasıl kaç fps veriyor söylerseniz sevinirim.Bir de bu fiyat bandında daha iyi bir laptop var mıdır?
  16. S

Radeon Software Valorantı görmüyor

Ben Valorant oynuyorum ve iyi bi vuruş yaptığım zaman kaydetmek istiyorum. Oyun içi tekrsrı kullanıyodum ama sonradan çalışmamaya başladı oyun içi tekrar kapalı diyo yapmaya çalıştığımda ve şuan sadece Valorantta oluyor bu hata valorantı görmediği için olabilir diye düşündüm. Sorun nedir ve...
  17. S

Monster Pusat Oyun Kolu

Merhaba bilgisayarda kullanmak için oyun kolu arıyorum ve en uygun fiyatlı bunu buldum.Daha önce hiç görmedim o yüzden de pek bir bilgim yok Kullanan biri varsa fiyatını hakediyor mu ve hiç sorun çıktı mı?
  18. S

Oyun Kütüphanesi

Merhaba bütün oyunları tek bir kütüphaneden girmeyi sağlayan bir uygulama var mı?
  19. S

İ5 6600k vs ryzen5 2600x

Merhaba bende i5 6600k var ve satıp ryzen 5 2600x almak istiyorum. Bana ne gibi artı ve eksileri olur. Veya daha iyi ne alabilirim.(Ekran kartı rx580)
  20. S

Discord Ses Gelmiyor

Merhaba CoD WarZone oynarken discordla konuşunca hem benim sesim karşıya aşırı kesile kesile gidiyor hem de onun sesi bana aynı şekilde geliyor sorun nedir acaba?
Top Bottom