Arama sonuçları: *

• Users: fujiback
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

En Uygun 2060 sistem

Arkadaşlar Merhaba bugünkü Pc hocası sistemini itopya'nın rezil sitesi yüzünden kaçırdım. 8.500₺ bütçem var 2060 sistem almak istiyorum bildiğiniz bütçeme uygun 2060 sistem var mı ? intel tabanlı olursa harika olur
  2. F

En Uygun 2060 sistem

Arkadaşlar Merhaba bugünkü Pc hocası sistemini itopya'nın rezil sitesi yüzünden kaçırdım. 8.500₺ bütçem var 2060 sistem almak istiyorum bildiğiniz bütçeme uygun 2060 sistem var mı ? intel tabanlı olursa harika olur
  3. F

PC hocası sistemi geldi mi

Arkadaşlar Merhaba Bugün PC hocası sistemi çıkacak diyorlardı konu hakkında bilginiz var mı pek bakamadım çıkacak mı yada tarih verdi mi
  4. F

8.000 TL Bütçe ile bilgisayar

Arkadaşlar merhaba 8.000 TL bütçem var Abdullah hocanın çıkartacağı sistemi bekledim ama bütçemi aştığı için artık bir sistem almak istiyorum yakın zamanda çıkacak sistemde yok sanırım. Varsa bilgilendirirseniz sevinirim. 3 Sistem arasında kaldım 3.cü sistemi seçmemin sebebi eğer derseniz bu...
  5. F

Sistem tavsiyesi ve ekran kartı sorunu

Arkadaşlar merhaba 7.500 ₺ bütçem mevcut aşağıda linkini attığım 2 sistemi bulabildim sizlerin tavsiyesi varsa onlarıda değerlendirebilirim. Asıl sorum ise 1660 asusun ekran kartı tek fanlı olması, tek fanlı olduğu için sorun yaşatır mı ısınma vs. 2 Site arasında güven konusunda sorun yaşar...
  6. F

Hazır sistem arasında öneri

Arkadaşlar merhaba Maximum 7250 ₺ bütçem var baya araştırdım intel tabanlı olarak 2 sistem bulabildim bunların hangisini sizce almalıyım Skywalker gamegaraj ürününde özelleştirmeler mevcut o yüzden fiyatı 7.090 ₺ oluyor. Sinerji olanında kasa 550w olması beni biraz düşündürdü sizlerin...
Top Bottom