Arama sonuçları: *

1. fpsdropdusmani

Hard Diske Virüs Bulaşır mı?

Eski bilgisayarımdaki hdd yi yeni sisteme takacağım da 3 kez format atmıştım o hddye ama sanki hep bir sorun var gibi hissediyordum taksam sorun çıkar mı?
  2. fpsdropdusmani

Razer Mousenin orijinal olup olmadığı nasıl anlaşılır?

İkinci el sıfır kapalı kutu bir Deathadder V2 Pro alacağım fakat orijinalliğini nasıl teyit edebilirim bilmiyorum, bileniniz var mı?
  3. fpsdropdusmani

Monitörün yan kısmında yeşil çizgiler olması

Monitörü alalı 2-3 gün oldu fiziksel hasar vesaire yok gece bir şey yoktu sabah kalktım böyle bir şey var ki ekranda da değil zaten ne yapabilirim?
  4. fpsdropdusmani

Mikrofondaki sesim kulaklığa gidiyor

Ses denetim masasında bu mikrofonu dinle tiki kapalı ona rağmen ses düzelmiyor, driverleri de Microsoft desteğine kontrol ettirdim ama yine de full kendi sesimi duyuyorum kulaklıktan. Blackshark V2 X bugün aldım itopyadan ama pişman oldum nasıl çözebilirim
  5. fpsdropdusmani

Çözüldü✓ Blackshark V2X Mikrofon Çalışmıyor

Yeni aldım bugün, çift girişli jak var kırmızıyı kırmızıya yeşili yeşile taktım kulaklk tamam ama mikrofon çalışmıyor ne yapabilirim, ayrıca ön jaklar da çalışmıyor
  6. fpsdropdusmani

Bu Blackshark V2X'i nasıl kullanıyoruz?

Önceden hiç jak girişli kulaklık kullanmadım aldığımda bi kendi kablosu bi de bi kablo daha geldi kasanın ön jaklarına taktım çalışmadı arkaya takınca da mikrofon çalışmıyor yardım edebilir misiniz
  7. fpsdropdusmani

1300 TL'ye kadar kulaklık önerisi

Gamepower Luna kullanıyordum ancak sağ tarafın kablosu gitti hiçbir yerde de yapmıyorlar yeni kulaklığa ihtiyacım var. Luna'nın mikrofonu çok kaliteliydi ona benzer 7.1 kulaklık var mı bu fiyat bandında?
  8. fpsdropdusmani

Asus TUF VG249Q1A Alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-vg249q1a-23-8-1ms-165hz-hdmi-display-freesync-full-hd-ips-led-monitor-p-HBCV0000054HWK?magaza=Vizyon%20Bilgisayar Bu fiyat diğer monitörlere göre cazip geldi şu an alayım mı yoksa indirim mi bekleyeyim? 1693922205...
  9. fpsdropdusmani

FIFA 23 KOL GORMUYOR

Gamepasstan aldım oyunu EA Play üzerinden giriyorum Xoutput kullandım yok X360ce yok steama ekle yok olmuyor abi illet oyun hiçbir şekilde görmüyor kolu ne yapabilirim yardım eder misiniz?
  10. fpsdropdusmani

Windows 11 Kurulum Asistanı'nın Çalışmaması

Sistem gereksinimleri karşılıyor, disk MBR'di mbr2gpt'den GPT'ye çevirdim, gereksinim sorunu düzeldi. Sonra Win11 yükseltme yardımcısını denedim ilk etabı indiriyor doğrulamasını yapıyor son etapta 0xc00005 hatası veriyor, yardımcı olabilir misiniz?
  11. fpsdropdusmani

6650XT Fps düşüklüğü sorunu

Daha sistemi alalı 2 gün olmadı, SoT ultra ayarlarda 150-200 arası almam gerekirken 90-100, adaya baktığımda 60'a düşüyor. Forza Horizon 5 1080p Ekstrem ayarlarında 70 almam gerekirken bazen cidden 70 alıyorm bazen 32'ye düşüyor anlamıyorm yardım edin ya. Bu arada biostan XAMP ayarı mı ne...
  12. fpsdropdusmani

%98 Ram Kullanımı | 8GB Takılı

Bilgisayarda 8 GB ram takılı ama R6 vsvs max 4.5GB kullanırken görev yöneticisinde %98-99 kullanım diyor nedeni ne bilgisayar oyun dışında kullanılamaz hale geliyor bu yüzden
  13. fpsdropdusmani

Anormal Derecede FPS Drop

Merhaba nickimden de gördüğünüz üzere sağ olsun 16 yaşında kanser oldum pc yüzünden. Minecraft, valorant, cs, forza artık ne varsa her şeyde drop yiyorum 3.5 yıldır her foruma girdim kaç tane konu açtım kaç kişiyle konuştum hatırlamıyorum o kadar fazla hiçbir şekilde çözüm bulamadım valorant...
Top Bottom