Arama sonuçları: *

1. K

Grafik sürücüsünde bilinen bir takım sorunlar var

tamam yarın deverim teşekkür ederim
  2. K

açıkcası valorant csgo lol gibi yayınlar yapıyorum profesyonel değilim öyle boş zaman geçsin diye sıkıldığımdan açıyorum valorant csgo işlemci oyunu olduğundan yayını ekran kartına vermiştim fortnite gircek olursam işlemciden verebilirim yayını
  3. K

hayır sistemi yeni aldım zaten kurup oynayalı 2 gün oluyor fps vs de sorun yok ama bi anda uyarı çıkınca tedirgin oldum
  4. K

Yüklü olan AMD ekran kartı sürücüsünde birtakım sorunlar mevcut lütfen en güncel ve tavsiye edilen sürücü sürümünü yükle. AMD Radeon RX 6600XT. Kurulu olan: AMD Software Adrenalin Edition 22.5.2 Tavsiye edilen: 22.2.2 Böyle bir sorun verdi bilgisayarımda herhangi bir kapanma donma sorunu olmadı...
  5. K

ballistix ramlerin bir tanesinin düşük frekansta çalışması ve yükseltince windowsun açılmaması

kodlarına nasıl bakacağım kutu da yazar mı kutusunu aldığımda volt değerleri aynıydı örnel 1.34v 18-16-18 sayıları falan aynıydı 1656090360 valla birisi kötü karton kutunun içinde işlemcilerin içine konduğu plastik varya onda geldi biriside kendi kutusunda geldi
  6. K

ballistix ramlerin bir tanesinin düşük frekansta çalışması ve yükseltince windowsun açılmaması

bütün slotlarda aynı yani a+b 2x8 ramim var a rami 3200 mhz de çalışabiliyor ama b rami 2666 da çalışıyor 3200 de çalıştırmaya çalışınca çalışmıyor
  7. K

hayır 2si aynı anda takılıyken xmp den 3200mhz e geçirince windows açılmıyor ramlerin sadece 1 tanesini takıyorum 3200 de çalışıyor ama öbürünü takınca 3200 de çalışmıyor mecbur 2666 da çalıştırmak zorunda kalıyorum
  8. K

anlamadınız sanırım 2x8 ramim var ve sadece 1 tanesi 3200mhz de çalışıyor 2. çalışmıyor 2666 çalışıyor 2.yi 3200 de deneyince windows gelmiyor mecbur 2x8 kullanırken 2666 da kullanıyorum öbürü neden 3200 de çalışmıyor aynı marka model
  9. K

xmp den bir tanesi değişiyor 2.yi 3200 e geçirmiyor
  10. K

2x8 3200mhz ballistix ram aldım anakartım msi mag b550m mortar bu ramlerin 2 sini de takınca 2666mhz de sorunsuz çalışıyor tek bir tanesini takıyorum(hangisini taktığımın önemi var öbür bellek düzgün çalışmıyor)3200mhz de çalışabiliyor öbürünü takıyom 3200mhz de windows gelmiyor 2666mhz de...
  11. K

R7 5700X sistem toplama

Sağolun sipariş verdik bütün herşeyi parçaları toplarken dikkat etmemiz gereken önemli Bi husus var mı ve açıkçası montajı rahatlıkla yaparız ama kablolama sıkıntı dark maxima kasa veya herhangi Bi kablolama öğretici video var mı bildiğiniz
  12. K

R7 5700X sistem toplama

Tamamdır o psu yu alacağım gel bura sitesi güvenilir mi Hepsiburada da olan id cooling 224 xt 730 TL gel bura da 550tl
  13. K

R7 5700X sistem toplama

@DerratiX hocam Bi sorum daha var psu olarak attığınız XPG pylon mu yoksa https://www.akakce.com/power-supply/en-ucuz-high-power-performance-gold-gd-hp1-j750gd-f12s-750-w-fiyati,513006375.html bu psu mu bu kasama ve kalan donanım parçalarına uyumlu olur mu XPG nin korunması yeter mi yılda 5-7...
  14. K

R7 5700X sistem toplama

Valla o karta baktım da kasaya sığmaz diye düşündüm vazgeçtim vatandan aldım üyelik olmadan iptal edemiyorum maalesef
  15. K

R7 5700X sistem toplama

@DerratiX hocam şimdi bu ürünü sipariş ettim https://www.vatanbilgisayar.com/msi-radeon-rx-6600-xt-mech-2x-oc-8gb-gddr6-128bit-amd-ekran-karti.html Kart güzel mi ısınma olur mu sizce ayrı olarak ballistix ramleri de sipariş ettim kalanları Bi kaç gün sonra edeceğiz
  16. K

ram ve kasa tavsiyesi

Hocam dark maxima kasa anakart ım ekran kartı ve hava soğutma ile uyumlu değil mi
  17. K

ram ve kasa tavsiyesi

Tamam ramleri de alırım ama bana Bi kasa önerisi lazım ayrı olarak pckolik güvenilir değil mi
  18. K

ram ve kasa tavsiyesi

r7 5700x- rx 6600xt- pny 500gb ssd - id coooling se 224xt- msi mag b550m mortar- xpg pylon 750w 80+ bronz bi sistem toplayacağım normalde kasa olarak aerocool graphite 3x argb fan kasa alcaktım ram olarak asgard valkyrie v5 3600mhz ram alcaktım ram sitesi www.bilgisayarmodifiye.com diye bi site...
  19. K

İtopya BBL-DRAGON Sistem Alınır Mı?

sorun çıkartmaz bence ekran kartı neden çıkartsın ki ? 1655386523 ekran kartı sorun çıkartmaz ama işlemcisi kötü onun yerine r5 5600 lü bi sistem toplanabilir konu aç yardımcı olurlar yada benim konum var bak ordan aynı parçaları al hepsi uyumlu
Top Bottom