Arama sonuçları: *

1. Enes Yaz

CS Oynarken FPS'im düşüyor

130 140 FPS alirken fps im 40 lara düşüyor 10 saniye bu civarlarda kaldıktan sonra, geri eski haline geliyor.İşlemcim 90 derece yi görüyor. 940mx i5 7200u 12 gb ram 1600 mhz
  2. Enes Yaz

CS:GO için Güzelinden CPU

Teşşekür ederim, sanırım tray işlemci olduğu için bu kadar fiyat farkı var
  3. Enes Yaz

Bu fiyat biraz anormal gibi, r5 1600 lere baktım onlarda aynı fiyata
  4. Enes Yaz

rx550 nin yanında r9 olamayayacağına göre
  5. Enes Yaz

Ekran kartı rx 550, ironik oldu
  6. Enes Yaz

Anakart işlemciyle şekillenicek, bütçe olarak 2. el 800 TL falan
  7. Enes Yaz

İşlemciye göre anakart seçicem, AMD işlemci istiyorum.
  8. Enes Yaz

Ekran kartı rx550 diye düşünüyorum, güzel fiyat performans işlemci öneriniz var mı? Bütçe: 2. el piyasasi 800 TL civari, anakart işlemciye göre şekillenir)
  9. Enes Yaz

TR Serverinde 50 ms aliyorum

35 ms 12 download 3.50 upload
  10. Enes Yaz

TR Serverinde 50 ms aliyorum

Valve sunucularına girince 80 90 arasi geziyor tab da, Türkiye serverlerinde ise 40 tab da bu sorunu düzetlme şansım var mıdır müşteri temsilcisini arayip? Konum : Muğla
  11. Enes Yaz

Switch değişiminden sonra Ctrl Tuşu Çalışmıyor

Switch değiştrdim çıkartırken baya güç kullandım, yeni switch i taktıktan sonra çıkarması kolay oldu ve çalışmamaya başladı (ctrl) fikriniz var mıdır ne yapabilirceğim hakkında? 1613898481 bu arada ctrl ışığı halendaha yanıyor
  12. Enes Yaz

Ufuk Kasası Fiyatları Yükselecek

300₺
  13. Enes Yaz

CS de Fps Drop "Yüksek 'var:x' sorunu"

Bazenleri biri bana ateş edince fps drop yiyiorum yada bilgisyarı yeni açtığımda ısınmak için dm girdiğimde ateş ederken arada drop yiyiorum, eğer kendim aim_botz gibi atölye haritası girersem altta "var:x" kısmı sarıya dönüyor bazenleri.Tek çözümü sistem değiştirmek midir? i5 7200 u 940mx 2GB...
  14. Enes Yaz

Fiyatlar 4 saat sonra yükseldi dediğim zaman alsaydın kaar ederdin
  15. Enes Yaz

risksiz kaar iyi ya 1612601260 Öyle bir ihtimal yok yani şuan sadece bedava csgo kullanan kişilere düşüyor bir sonraki kasa gelişinde bu kasada nadir havuza girebilir , girerse eğer 1 2 TL leri bulur
  16. Enes Yaz

https://steamcommunity.com/id/mases/ ekleyebilirsiniz yada zaten konu açıcam bu konun altına linkini atarım 1612599598 Birisi görmüştüm 10 dan fazla hesabına 3k oyun satın almış kart kasıyordu
  17. Enes Yaz

Oyun kartları mı
  18. Enes Yaz

Teşşekür ederim yorumun için , bu kasadan sonra başka kasada var aslında onuda paylaşmayı düşünüyorum
  19. Enes Yaz

0.31 den alıp şuan 0.38 e satıyorum kasa başına 5 kuruş kaar ve üstüne 5k kasa aldım 15k siparişden sadece 1k geldi yani 6000x0.05= TL kaarım var 1612599098 300 TL
  20. Enes Yaz

o rmr la alakalı değil North u biri hype ladı , aynı ufuk kasasına olucak gibi 1612552735 tabii ki artıcak ama onlardan birsürü aldıkları için fiyatlar 20 TL ye yaklaşınca tekrar düşücek çünkü birileri pazara 50k 70k kasa koyucak
Top Bottom