Arama sonuçları: *

• Users: AngxL
  • Order by date
  1. AngxL

TS3 Server isim koyma

Merhaba, DC ping yaptığı için arkadaşlarımla ts3'e geçtik fakat hiç kullanmayı bilmiyoruz. Bir siteden kendimize ücretsiz Ts3 sunucusu kurduk ama ipsi ile girip çıkıyoruz ve bu sunucuya isim vermek öyle girmek istiyoruz ne yapabiliriz?
  2. AngxL

İnstagram Düşmeyen Takipçi Almak İstiyorum.

Merhaba instagramda bir oyun hesabı satış sayfam var. En uygun fiyatlı instagram düşmeyen takipçiyi nereden satın alabilirim?
  3. AngxL

Photoshop'ta Belge açamıyorum..

Merhaba, Photoshop'un 2020 sürümünü kullanıyordum (crack) az önce yeni dosya açmayı denediğimde oluştur dediğimde sayfa kapanıyor ve hiçbir tepki alamıyorum aynı durumu psd açarkende yaşıyorum hiçbirşey olmuyor. Bunun üzerine youtube'den yine crack bir biçimde CC 2022 yükledim ve hala aynı...
  4. AngxL

Bilgisayarım çok fazla kasıyor.

EK: Şuan çoğu oyunda ''Ekran Kartı Sürücüsü Çöktü'' hatası alıyorum.
  5. AngxL

Bilgisayarım çok fazla kasıyor.

Merhaba 10 yıllık bir laptop'a sahibim. (GT 630M, İntel i7 3630QM, 16GB DDR3 RAM, Win 10) ; Laptop 1 yıl önce Valorant'ta düşük ayarlarda (1080p) 120 fps, GTA 5 FiveM'de ise 45-60fps veriyordu. Fakat şuanda laptopum Valorant'ta en dip ayarlarda (720p) 30fps, GTA 5 FiveM'de en dipde 15fps hatta...
  6. AngxL

RX 6500 XT uyumlu işlemci ve anakart önerisi

Maalesefki İşBankasının olduğu için öyle fakat para orada :/
  7. AngxL

6000TL telefon önerisi

Redmi Note 10s (64MP Anakamera, AMOLED Ekran, Mediatek G95, 33W Hızlı Sarj, 6GB RAM) Samsung M52 (5G, 64MP '', Super AMOLED Ekran, SD 778G, 25W Hızlı Sarj, 8GB RAM)
  8. AngxL

OnePlus Nord N10 vs Redmi Note 10s

Redmi Note 10s'in; + Yanları: İşlemci,Ekran,,Kamera - Yanları: 60Hz (Rakip 90), Batarya
  9. AngxL

Nakit olarak 4000 diyebiliriz. Ekran kartı için (sadece pazarama.com üzerinden) 6000 TL
  10. AngxL

Redmi Note 10S MIUI 13 güncellemesi alacak mı?

Gelecek diye biliyorum ama kimse güncellemeyi önermiyor PUBGM'da 60fps'den 45'e düşeceği söyleniliyor ve pil çok daha hızlı bir şekilde bitiyor. *Edit: MIUI 13 Redmi Note 10s Türkiye versiyonuna dağıtıldı diye biliyorum birkaç önce*
  11. AngxL

Merhabalar bilgisayar birleşenleri hakkında pek bir bilgim yok, pazarama.com üzerinden bir adet ekran kartı alacağım (6000 TL altı) diğer sistem bileşenlerini kendi nakitimle toplayacağım. Sitede araştırdığım zaman en F/p ekran kartı RX 6500 XT olduğunu gördüm. Bu karta uyumlu İşlemci ve Anakart...
Top Bottom