Arama sonuçları: *

• Users: f3rdi20
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. f3rdi20

Video kamera önerisi

Tiyatro ve sitcom çekimlerimiz için kamera arıyoruz bütçemiz 7-8k
  2. f3rdi20

Şehir içi git gel yapmalık elektrikli bisiklet önerisi

Şehir içinde spora, markete, arada tur atmalık elekrikli bisiklet arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum
  3. f3rdi20

Şehiriçi bisiklet önerisi

Şehiriçinde dolaşmalık ve spora git gel yapacağım bir bisiklet bakıyorum
  4. f3rdi20

Monitör Temizliği Hakkında

Monitörün kenarına sıkışan/biriken tozları nasıl temizliyorsunuz? Bir diğer sorum monitörü hangi sıvı ve bez ile temizliyorsunuz?
  5. f3rdi20

Bilgisayar açılır açılmaz CPU 100 dereceye çıkıyor

Dostlar bu olay sabah kalktığımda bilgisayarı çalıştırdığımda oluyor birkaç saniyede 100 dereceye çıkıyor ve kapanıyor tekrar açtığımda ise 30 derece ve stabil çalışıyor. Sıvı soğutmayı garantiye göndermiştim Lian Li galahad 240 vardı şu an Lian Li Trinity II var. Geçen hafta düzenli çalışıyordu...
  6. f3rdi20

Öneri Meyve şarabı önerisi

Migros'tan veya Carrefour'dan alabileceğim meyveli şarab önerisi arıyorum aklımda Küp var şu anda. Biradan sıkıldım biraz şarap denemek istiyorum
  7. f3rdi20

160 cm masa önerisi - sallanmayan

adam akıllı bulabildiğim tek bu var başka öneride bulunmak isteyen olursa seve seve kabul ederim Not çift monitör ve kasa kullanılacak https://www.trendyol.com/ceramical/atlantik-cam-calisma-masasi-bilgisayar-masasi-ofis-masasi-60-x-160-cm-p-99925392
  8. f3rdi20

Telefonda Konum Bluetooth açık olduğunda wifi kopuyor

Xiaomi note 10 lite telefonum var. Konum + Bluetooth açık olduğunda wifi sürekli kopuyor. Buna bir çözüm bulabilir miyiz?
  9. f3rdi20

2. Monitör Tavsiyesi

Sistemime 2. monitör aramaktayım. Sistemim imzamdaki gibidir şu an mevcut kullandığım monitör 4k Samsung 28 inç modeli. Tercihim 2k bir model. Bütçe konusunda pek bir şey söyleyemeceğim verebileceğim en üst limiti yazıyorum. Şimdiden teşekkürler.
  10. f3rdi20

Lian Li Yetkili Servis

Lian Li Galahad 240mm sıvı soğutucum arıza yaptı kutusunu kaybettim garanti belgesine ulaşamıyorum. Yetkili servisi nasıl öğrenebilirim? Google araması ile bulamadım.
  11. f3rdi20

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600x ısınma sorunu

Dostlar bilgisayarı açar açmaz işlemci 95 derecelere dayanıp kendini kapatıyor bunu neden yapar sizce? Not: sıvı soğutucu lian li galahad 240 Not 2: daha önce de bu şekilde sorun yapıyordu kendi kendine çözülmüştü
  12. f3rdi20

Önerebileceğiniz intenet sağlayıcınız

Bulabildiğim operatörler bunlar. Önerilere açığım şimdiden teşekkürler.
  13. f3rdi20

107 Derece R5 5600x İşlemci Acil Yardım

İşlemci Fifa oynarken bir anda 95 derecelere çıktı direkt oyundan çıktım bu ekrandan derecenin düşmesini bekledim ancak daha da çok artmaya başladı. Bu problemi haftada en az 2-3 defa yaşıyorum ne yapmalıyım?
  14. f3rdi20

İşlemci değerlerinde anormallik var

haftada en az 2 gün bu şekilde 95 derecede sabit kalıyor oyun farketmeden 10 fpslere kadar düşüyor ne yapmalıyım?
  15. f3rdi20

Paket Tarife Önerisi

Vodafone faturalı hat kullanıyorum 15 gb aylık ödemesi şu an 105 TL ancak önümüzdeki aydan itibaren 200 TL'ye denk geliyor farklı operatör veya seçenek önerisi olan varsa alırım.
  16. f3rdi20

Çözüldü✓ Laptop biosta kalıyor

Boot sekmesi bu şekilde nasıl çözebilirim?
  17. f3rdi20

15bin TL bütçeli laptop önerisi

Kız kardeşim için genel kullanım laptop önerisi istiyorum. Bütçe: 10-15 bin TL
  18. f3rdi20

Obs kayıt için ayarlar

Oyun videosu çekeceğim ama bir türlü ayar yapamadım. Görüntü ya bulanık ya da kasıyor ayarlarını yapamadım. 1080p net görüntü istiyorum Program: OBS
  19. f3rdi20

Ethernet kablosunu taktım internet yok

Asus tuf gaming x570 plus anakartına sahibim az önce windows 10 kurulum yaptım ancak internet kablosunu görmedi. Laptopumda çalışıyordu
  20. f3rdi20

Çözüldü✓ PC Montajı Yaptım Ama Açılmıyor?

Dostlar montajı yaptım pc açılmıyor acaba nerede hata yaptım yardımcı olur musunuz?
Top Bottom