Arama sonuçları: *

1. SepuLtura_

Yardım CapsLock tuşu ters çalışıyor Işığı yanarken küçük yazıyor

Birkaç şey denedim olmadı
  2. SepuLtura_

Hangi monitör daha iyi

Ben Asusun monitörlerini beğeniyorum ama Philipste köklü markalardan hepsinin özelliklerini inceledim aşağı yukarı aynılar içine hangisi sinerse onu tercih et derim
  3. SepuLtura_

Monitör Tavsiyesi IPS vs VA

Bu arada Panel değişimide hemen hemen Monitör fiyatına mı gelir Garanti falan bir kısmını karşılamaz dimi?
  4. SepuLtura_

Asus Tuf Gaming VG249Q1 kullanıcısı olarak çok memnundum bildiğimden şaşmayacağım önerileriniz için teşekkürler :)
  5. SepuLtura_

Sizce hangi monitörü tercih etmeliyim eski asus tuf gaming vg249q1a kullanıcısıyım fiyatı biraz pahalı geldi bu konuda Casperı tercih etsem nasıl olur?? https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-vg249q1a-23-8-1ms-165hz-hdmi-display-freesync-full-hd-ips-led-monitor-pm-HBC0000054HWJ...
  6. SepuLtura_

Battlefield 1 ActivationUI.exe 0xc000007b hatası

Yaklaşık 3 3.30 saattir youtubeden araştırıdğım videolara dahilinde sorunu çözmeye çalıştım lakin maalesef olmadı yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı
  7. SepuLtura_

fifa 21 de görüntü kasması

Düzeldimi fps sabitleyince
  8. SepuLtura_

Fifa 21 Takılma sorunu

bilgisayarımdan Fifa 21 oynuyorum fps değerlerim 150 civarı ama nedenini anlamadığım şekilde oyunum akıcı değil yardımcı olabilecek olan arkadaşlar varmı??
  9. SepuLtura_

15.000 TL sistem önerisi

İ5 11400f tercih etsem nasıl olur arada çok bir fark var mı
  10. SepuLtura_

15.000 TL sistem önerisi

15.000 tl civarı miktar ile Cs:Go Hoi4 Call Of Duty Ets2 vb. Oyunları sıkıntısız yüksek fps oynatacak sistem önerebilir misiniz
Top Bottom