Arama sonuçları: *

• Users: Mikail__00
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Mikail__00

Çözüldü✓ gamepad driver yükledim ama çalışmadı

merhaba emilatör den god of war oynamak için rampage sgr218 model gamepad aldım driverı kurdum uygulamasından test ettiğimde de algılıyor ama oyunda algılamıyor nedenini söyler misiniz acaba
  2. Mikail__00

İtemsatiş tan Diablo 4 almak güvenilir mi?

sizce böyle sitelerden almak güvenilir mi yoksa direk kendi sitesin den mi alayım
  3. Mikail__00

12k hazır sistem önerirsi

12 k bütçe var sağlam kasa onerirmisiniz
  4. Mikail__00

700-1000 TL arası kulaklık önerisi

pc için kulaklık önerir misiniz? 700 1k arası biraz daha fazla olursa da sıkınttı olmaz
  5. Mikail__00

God of War serisi emilatör önerisi

God of wari ilk oyundan itibaren oynamak istiyorum emilatör önerisi olan varmı
  6. Mikail__00

Oyun oynarken internet kesiliyor

Merhaba internet gerekmeyen oyunlar oynarken internet kesiliyor ve oyundan çıkınca geliyor acaba neyden kaynaklı çözümü varmı
  7. Mikail__00

Game garaj 3060 ti sistem alinirmi

https://www.gamegaraj.com/urun/apollo-5t12-rtx3060ti/ bu sistem alinirmi İŞLEMCİ SERİ Core i3 İŞLEMCİ MODELİ Core i3 12100F ANAKART H610 EKRAN KARTI Nvidia EKRAN KARTI SERİ NVIDIA RTX3000 Serisi EKRAN KARTI MODEL NVIDIA RTX3060Ti BELLEK 16GB (2X8) 3200MHz CL16 DEPOLAMA 500GB M.2...
  8. Mikail__00

hddyi takıyorum ama algılamıyor

merhaba seagate barracuda 2tb hdd aldım kasaya taktım kasam vento vg10f ama algılamadı hdd yi
  9. Mikail__00

Asus dual rx6600 driver sorunu

Merhaba şu an ki ekran kartım rx 6600 22.7.1 driverini kullanıyorum en son bu ama FPS değerli çok düşük 22.5.1 e geçmek istiyorum ama onda da bu sürüm bilgisayarınız için uygun değil diyor yardım edebilirmisiniz
  10. Mikail__00

da gt 2 full guys düşük fps

da gt 2 de fall guysta 40 70 fps bazen 10 20 oluyor sorun nedir
  11. Mikail__00

Da GT Elime Ulaştı Ama Eksikk 2 TB HDD Eklemistim

Da GT 2 geldi test yapmam fln lazimmi ne yapım driver falan hicbisey yüklemedim
  12. Mikail__00

Da GT 2 hala gelmedi

Da GT 2 geldi ama yanlış yollamışlar geri yolladım hala gelmedi yenisi 18 gün oldu yeter artık yeter
  13. Mikail__00

Gaming gen tr bu gün geldi ama yanlış

Da GT 2 geldi ben Intel istedim ama AMD gelmiş kargonunda bazı yerleri ezik napicam yardım edin ya bı isten geldim kurup oynim dedim hevesimin içine ettiler Allah bildiği gibi yapsın
  14. Mikail__00

Da GT 2 niye Gelmiyo Artık Sinirleniyorum

Niye hala kargoya dahi verilmedi paketlendi olarak gözüküyor 11 gün oldu @Abdullah Hacıgül başkan Gaming gen tr ile sorun mu oldu
  15. Mikail__00

Şaka gibi Gaming gen tr hala kargoya vermedi

Siparişim hala paketlendi durumunda 1 haftayı geçti
  16. Mikail__00

Da GT 2 gelsin artık

Perşembe oldu hala paketlendi olarak gözüküyor yarın cuma artık gelsin bi zahmet
  17. Mikail__00

Da GT 2 Hala Gelmedi

Çok sabırsızim hala gelmedi bazılarının ki gelmiş benim paketlendi olarak gözüküyor sistem
  18. Mikail__00

Kumar bağımlılığımdan nasıl vazgeçerim

Kumardan artık ciğerim soldu ama vazgeçemiyorum yaklaşık 10k kaybettim ama bagimliyim sizce nasıl bırakirim
  19. Mikail__00

Da GT 2 işlemci yükseltme

Da GT 2 aldım işlemci bana biraz düşük geldi ama param kalmadı i5 12400f alsam 1 yıl sonra i3 darboğaz yaparmi sizce
Top Bottom