Arama sonuçları: *

1. tuna_p802

Bilgisayarım Ne Kadar Eder

Sistem içerisinde şunlar var: A520M K V2 (Güncel Bios Kurulu) AMD R5 5500 T-FORCE VULKAN 3200MHZ Ram (2x8) Agi M.2 SSD 3500MB Okuma / 3100MB Yazma Sapphire RX 7600 8Gb X-Power 600W 80+ platinyum PSU Bitfenix Nova Mesh SE ARGB Siyah kasa Sizce ne kadar eder ben 20k diyorum satışa koyucam...
  2. tuna_p802

Call of duty mw2 safe mod hatası

önemli değil ne demek onları çok yaptım düzelmedi şuan tek çare burada insanların fikrini alayım dedim sağol çok teşşekkür ederim sanada
  3. tuna_p802

Hayır şöyle hayıra basıyorum giriyorum maç bulmaya basıyorum bir süre boyunca arıyor ondan sonra ''servera giriliyor'' yazısı çıkıyor ve oyun donuyor 5 sn ye sonra oyundan atıyor çıldırıyorum sebepsiz yere ya KAFAYI YİCEM
  4. tuna_p802

Bana hata gibi gelmeye başladı bir kere düzeldi ve başka hiç bir şekilde düzelmedi oyunu oynamak istiyorum ama oynayamıyorum
  5. tuna_p802

Arkadaşlar merhaba ben Call of duty indirdim indirdikten 1 ay sonra sürekli safe mod hatası gelmeye başladı ancak bu hatayı hiç bir şekilde düzelmiyor (Dosya silme , grafik düşürme , Video izleyip çözüm bakma, sil yükle vb ) gibi durumların hepsini denedim ama hiç bir şekilde düzelmiyor lütfen...
  6. tuna_p802

17k bilgisayar tavsiye

Arkadaşlar merhaba öncelikle iyi günler. Ben 17K sistem toplayacağım bana İ5-13400F'li bir sistem toplayabilirmisiniz. Max 18K'ya kadar çıkabilirim bana parça parça sistem toplarsanız sevinirim
Top Bottom