Arama sonuçları: *

1. B

bilgisayarım drop yiyor

bende de 6700xt var drop yemekten oyun oynayamıyorum tek çözüm nvidia galiba
  2. B

Csgo map yüklenmesi çok uzun sürüyor

Bende tam tersi ilk açtığım mapte hiçbir sorun yok 10 sn falan ama başka maplerde çok uzun sürüyor
  3. B

sağlık testi yaptım sorun çıkmadı
  4. B

ılk mape girerken sıkıntı olmuyor ama başka bir map yüklenirken oluyor bu sıkıntı 1662288954 500GB PNY XLR8 CS3030 3500/2000 NVMe PCIe M.2 SSD int hızımda herhangi bir sorun yok
  5. B

6700xt r5 5600 sistemim var ama csgo da map loading kısmı 3 dk falan sürüyor yardimci olabilir misiniz
  6. B

AMD'den Bıktım Artık...

Hayırlı olsun 6700xt var bende,pişmanım...
  7. B

Rtx2060 mi rx 6600 mu

Xfx 6700 xt qıck var bende çok güvenerek almıştım hatalarla uğraşmaktan oyun oynayamıyorum nerdeyse
  8. B

Rtx2060 mi rx 6600 mu

Amd ekran kartı alma knk amd pişmanlıktır
  9. B

Bios güncellemesu acilll

Bios güncelledim asus prime b450mk2 anakartım var.güncelleme başarılı dedi 10 dkka olsu hala ekran gelmedi ne yapmam lazım
  10. B

CSGO sunucu bilgileri alınıyor hatası

Arkadaşlar csgoda oyuna girdiğimde sunucu bilgileri alınıyor ekranında takılma oluyor 2veya 3 dakika sonra oyuna geç bir şekilde girmiş oluyorum.Çok uğraştım ama hala aynı yardım ederseniz sevinirim.
  11. B

Gamepower Overlord klavyeyi aldım h.o g.o?

Hayırlı olsun attığın headshot olsun kardeşim
  12. B

Sanırım Wattman Hatası Aldım.

Overclock falan yapıyor musun genelde yapanlarda sorun çıkıyor
  13. B

Driveri kaldırıp beta olmayan son driveri kurmalısınız bence tam çözüm bu mudur bilmiyorum ama denemeye değer daha önce bu sorunla karşılaşmış hocalarım da yardım ederlerse senin için daha iyi olur
  14. B

Amd hatalarının kesin bir çözümü yok genelde kesin bir şey demem çok zor 1656710706 Hatanın resmine göre yorum yaptım kendisi demiş zaten sürücüyü değiştirmeyi deneyin diye
  15. B

Driver değişturmen gerkli muhtemelen mevcut driveri kaldırıp amd sitesinden güncelini kurabilirsin
  16. B

İndirimde alınacak güzel oyun önerisi

Kardeşim ELDEN RİNG öneririm eğer souls oyunu geçmişin yoksa dark souls 3 iyidir başlangıç için 1 ve 2 biraz hantal kalıyor sıkıcı gelebilir.Sekiro falan da oynayabilirsin.
  17. B

Amd ekran kartları sorunlu mu

Umarım sıkıntı olmaz hocam şanssız biriyimdir genel olarak 1656237053 Umarım nvidia almadıgıma pişman etmez
  18. B

Sağolsun hocam wattman hatası alırsam bir el atarsınız artık:D
  19. B

Arkadaşlar dün akşam donanım arşivinin attığı 6700xt r5600 lü sistemi aldım.Amd kullanmamış biri olarak ekran kartlarının çok sorun çikardığını öğrendim.Sizce bir sorun olur mu teşekkürler şimdiden
Top Bottom