Arama sonuçları: *

1. M

Wattman hatası birçok şeyi denedim hala çözemiyorum

Hocam benzeri bi hata bende r5 3600x varken de vardı işlemci voltajını ve hızı biostan manuel olarak sabitleyip deneyebilirmisin. Düzelmezse 2. görüşüm farklı bi psu ile denemeniz.
  2. M

B650 anakart bios ta m2 ssd görünmüyor

Muhtemelen laptopta csm modu açıktı advancede modea girip boot sekmesindeki ayarları paylaşırmısın
  3. M

M.2 SSD Hızı neden düşük

Arkadaşın anakartı ve taktığı slot hangisidir. ayrıca 980 500gb 3500 / 3000 hız vaat ediyor nasıl 6000 küsür hızları almış orasını anlamadım açıkcası.
  4. M

Çözüldü✓ Bu kadar kablo neyin nesi ??

ilk fotoğraf ekran kartına takılan 6+2 pin , ikinci fotograf molex ve sata power kablosu molex eski hdd veya bazi fanlarda eksra molex girisi oluyor. Sata powerda ssd, hdd, fan coklayici ceviriciler icin
  5. M

Dell Optiplex 9020 Dual Psu

ekran kartından görüntü alabilmek için siyah kabloyuda birleştirmen gerek yoksa görüntü alamayabilirsin. aynı gndyi paylaşmaları lazım. gerçi ekran kartı anakarttan da gnd aldığı için orda da birleşiyordur ama işini sağlama al istersen. ölçü aletin varsa sarı kablonun voltaj değerini...
  6. M

Dell Optiplex 9020 Dual Psu

O sistemler kendilerine has anakart yapısı kullandığı için aktarmada sorun olabilir diye düşünüyorum. Anakart ve psu datasheetini araştırarak bulabilirsen elindeki 400w psu modifiye edip kullanabilirsin.
  7. M

Yardım MOUSE ÇALIŞMIYOR NASIL DÜZELTİCEM

Eğer programında alıcı eşleme yoksa. Yeniyse de servise göndere bilirsin yanlış hatırlamıyosam wraith espor getiriyor.
  8. M

XPG Ram Sistemde faklı görünüyor Nedendir ?

Ramin paketinde ne yazıyor. CPU-Z üzerinden de kontrol et istersen
  9. M

XPG Ram Sistemde faklı görünüyor Nedendir ?

Çünkü XPG Adatanın alt markası. Model numarası olan AX5U..... ya bakarsan zanet ürün olduğunu görürsün
  10. M

Yardım Harici ekran kartını nasıl ana kart yaparım?

Ayarlar > Oyun > Oyun Modu (oyun modu acik olsun) > Grafik icine girerek istedigin oyuna istedigin ekran kartini atayabilirsin
  11. M

reset atıcam windows ikonu çarpı işareti var

O google drive/onedrive gibi yedekleme uygulamaları yüzünden öyle gözüküyor. Sağ alttan öyle bir uygulama varsa kapatırsanız çözülür.
  12. M

Stres testi Sonuçları yardımcı olurmusunuz

Sıvı soğutucu bandını söktünüz mü unutmuş olabilir misiniz pompanın altındaki.(Ben geçen sefer unutmuştum :D)
  13. M

KASA ARGB FANLARININ LEDLERİ YANMIYOR

Kontrolcünün güç kablosunu kontrol et, kontrolcunun anakart 3 pin argb kablosunu kontrol et, bazı kasalarda reset butonu kontrolcuye bağlanıyor eğer oyleyse butona basınca argbler yanıcakmı onu kontrol et.
  14. M

Yardım Anakart dram ve CPU ışığı yanıyor

ramlerin tamamen oturduğuna emin ol ondan sonra bios sıfırla (sistemin fişini çektikten sonra). işlemci iyi soğusun diye altına sürmemişsindir umarım :D
  15. M

Çözüldü✓ Asus Prime H510M-K Bluetooth kaç destekler?

İstediğin bt adaptörü alabilirsin anakartına bağlı bir şey yok bende Orico BTA-508 var işimi görüyor sadece video falan izlerken telefon kulaklığımı kullanmak için almıştım.
  16. M

Pubg düşük fps sorunu

Denemişsindir ama ekran kartı driverını manuel olarak kur tekrardan
  17. M

Yardim Edi̇n Oyunlarda Takilma Oluyor

hdd sentinel ile bakabilirsin eğer bir diskin sağlığı düşükse diski söküp tekrar dene.
  18. M

Yardim Edi̇n Oyunlarda Takilma Oluyor

Oyun içi sistem kullanımlarını izle sıcaklıkları izle
Top Bottom