Arama sonuçları: *

1. lemrecetinl

BEYLER TELEFON ELE GEÇİRİLDİ

Kanka ne diyon vallaha o kadar sacma konusuyon ki AJGKGKDJSKCKV
  2. lemrecetinl

AKVKGKDJDKVBKFKFK olayın virüsle ne alakası var 1660075097 İnternet yokken de yapıyor bunu
  3. lemrecetinl

Kardeşim anlamıyorsun bak sen telefonu normal bir insanın bomboş bir telefonu sanıyorsun aklın hayalin alamayacak şeyelr var 1Tb telefon sıfırlayamam ayrıca sıfırlamak telefon sistemine zararlı telefonu yavaşlatıyor 1660075018 Öyle fikir mi olur k0dumun c0ccazi
  4. lemrecetinl

Siz kafayı yemişsiniz gmail sil diyince olmuyor önemli şeylere kayıtlı gmail 1660074875 Onları bulabilirsem aynısını onlara yapıcam da bende bin tane gmail var kimbilir hangisinde birde istese şifreyi değiştiremezmi benim hesapta ya
  5. lemrecetinl

Telefonda önemli şeyler var sıfırlayamam çözüm söyle dedim
  6. lemrecetinl

Onu kapat bunu kapat demeyin adam akıllı bir bilgi verin Cihazımı bulu kapattım ancak birisi telefonumu kitliyor zil sesini falan çaldırıyor gecenin bir yarısı son ses bunu cihazımı bul aracılığıyla yapıyorlar lütfen yardım edin acil çözüm lazım
  7. lemrecetinl

Para Kazandıran Uygulamalar Varmı?

Saol 1658157490 Sadece Paypal var CashEm uygulaması
  8. lemrecetinl

Hangi site üzerinden yapılıyor bide benim şuan 70 TL var uygulamada kazandığım ama ödeme türü Paypal diyor olmuyo yani
  9. lemrecetinl

Akbank Atm Kupür Bulunamadi Sorunu

Tosladan kazandığım parayı çekecektim AKBANK ATM si paramı vermiyor kupür bulunamadı diyor
  10. lemrecetinl

Uygulama Paramı Paypal a Gönderemiyorum

Beyler 2 günde 69 lira topladım ama paypal diyo ödeme yöntemi paypal ı indirdiğimde de hesap açarken Türkiye yok araştırdım Türkiye kaldırılmış sunuculardan ben şimdi ne yapıcam bu parayı
  11. lemrecetinl

6509TL Fiyata bu pc iyi midir??

Geçmiş olsun. Hocam iyice araştırmadan pc almak pişmanlıktır bizzat kendim yaşadım 2. El çok iyi fırsat pc ler alabilirdi
  12. lemrecetinl

Bu pc ne kadar eder arkadaşlar?

Ps5 ne alaka ikisini birden alan olmaz o olmadan diyorsan 7 8k eder sistem max
  13. lemrecetinl

işlemci cok ısınıyor

Git adam akıllı iyi bir fan tak yoksa normal zaten gidip GTA 5 açsan 100 derece olur zaten 100 derecede pc kendini kapatıyor birde işlemciye termal macun sür iyisinden işlemci fanını alınca biosdan fanın hızını yani RPM sini arttır CTRL+SHIWT+ESC yap işlemcini en çok ney kullanıyor bir göz at...
  14. lemrecetinl

Yardım Bilgisayarımı Satıyorum Sizce Kaç TL Eder?

Düşerse rahat alırım yükselirse zarar etmiş olurum
  15. lemrecetinl

TEK BİR SORU SORUCAM SİZE her şey DAHA MI ÇOK ÇIKAR YOKSA DÜŞERMİ çünkü satınca baya bi senelerce para biriktircem üstüne ekleye ekleye bir pc alcam
  16. lemrecetinl

Ben diyorum dm gelin link atayım bakın diyorum
  17. lemrecetinl

Elektirik elektronik seçtim dersler iyi değil ama elektirik muhendisi olmayi denicem 1658076374 Onlar için ders veriyorlar evde kendi başıma nasıl öğrenebilirim 1658076416 Ben 10tl ye bile gene yaparım iş kolaysa
  18. lemrecetinl

Haykırdım AKCSJCKGKEJCJVKFNXNC 1658076230 Siz bi ilana baksaydınız da ondan sonra konuşsaydınız öyle bir iyi hazırladım ki açıklamayı fotoları falan almayan adamın alası gelcek Minecraft 1400 FPS mi neydi ilanda mevcut foto
  19. lemrecetinl

Monitör 1680×1050 60 hz
Top Bottom