Arama sonuçları: *

1. Hiuysll

TOPTAN KONFEKSİYON MAĞAZASI BİLEN VAR MI ?

Evet duydum orayı başka şehirlerde var mıdır acaba
  2. Hiuysll

TOPTAN KONFEKSİYON MAĞAZASI BİLEN VAR MI ?

Arkadaşlar herkese merhaba. Toptan bir şekilde öncelikle T-shirt alabileceğim fabrika mağaza bileniniz var mı ? Kendim üstlerine baskı yapıp satıcam o yüzden düz olması lazım. İkinci olarak da bunun yanında yazlık şapka , cüzdan , eşofman takımı , kadın-erkek iç giyim ve bunun benzeri ürünler...
  3. Hiuysll

🔥İndirim İ5 14400F RTX 4070 SÜPER SİSTEM 38869TL

Sabah 7den beri çalışıyorum daha yeni girdim eve kafam allak bullak sonradan fark ettim kusura bakma haklısın :)
  4. Hiuysll

Adama derler bi oku diye. Konuyu okumadım pardon :)
  5. Hiuysll

Linke girince 13400F gösteriyor hocam sonradan sistem falan mı değişti acaba ?
  6. Hiuysll

❌İndirim Bitti! BAYB Turco Islak Mendil 1 Alana 1 Bedava 🔥🔥

Biz oğlana kullanıyoruz fiyat paket başına 2.75₺ falan oynuyor. Bana mantıklı gelmedi bu kadar az fark için birden bu kadar para vermek.
  7. Hiuysll

50CC Motoruma araba teklifi geldi

Kimse gidip de 50cc motosiklete araç teklifi vermez. Ölüsü bile sıfır 50cc motor alır aracın. Başka bir durum var gibi görünüyor. Çekme belgeli satış vs olabilir noterde çok afaki bir miktarla karşılaşabilirsin en basit ihtimalle. En kötü ihtimalle arabayı aldıktan sonra bırak evi sanayiye bile...
  8. Hiuysll

Okulu bırakanlar şu anda ne yapıyor?

Kendi açımdan baktığımda bende kayda değer bir okul kazanıcak hırs yoktu. Açtım bi dükkan ekmeğimize bakıyoruz. Olmasa fabrikada çalışırdım herhalde. Yine olsa yine aynısını yaparım çünkü bende okul okumak gibi bir hırs hiçbir zaman olmadı malesef. Keşke olsaydı
  9. Hiuysll

Metin2 için intel leptop önerisi

Farma mı koyuyosun hocam merakımdan soruyorum ben de düşünüyorum ara ara çünkü
  10. Hiuysll

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

https://www.incehesap.com/zodiak-gold-oyuncu-bilgisayari-fiyati-63849/ Başlıktaki işlemci farklı kasadaki farklı beyler dikkat edin alacak olan varsa Edit: Ramler de ddr5 yazıyor içeride ddr4
  11. Hiuysll

Twitch Yeni başlayan için yayın platformu önerisi

Ben twitch'te ara ara açıyorum yayın güzel de oluyor ama kick bi kafa karıştırmıyor değil bakalım kimler neler diyecek
  12. Hiuysll

🔥İndirim BENQ 31.5 4K MONİTÖR 7500TL +NAYS

Alınır mı ki
  13. Hiuysll

🔥İndirim Mager Şarjlı Matkap 20V+Çift Akülü Li-On Batarya 3Ah+27 Parça Set Hediyeli 399TL

12V veriyor sanırım. Kartonpiyerse delersin yoksa zorlar yakarsın aleti
  14. Hiuysll

e-spor için monitör almayı düşünüyorum

Bunun 240Hz olanını kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim 10 numara monitör
  15. Hiuysll

Kilo Kaybı Devam Ediyor..

Kullandığın hapın adı nedir
  16. Hiuysll

Kilo Kaybı Devam Ediyor..

Tahlillerini , tomogrofi ve kolon-endo sonuçlarını hepsini toplayıp başka bir Gastroenteroloji uzmanına göstermelisin bence. 2016'dan beri crohn hastasıyım kilo kaybı ishal ve dolayısıyla halsizlik ile çok fazla uğraştım. Anlayabiliyorum yani şu an neler düşündüğünü. Umarım kısa zamanda çareni...
  17. Hiuysll

Çözüldü✓ Bu Oyun Kolu alınır mı ?

Ben aldım aldıktan sonra refresh attım stok bitti diyordu.
  18. Hiuysll

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Xbox kol çektim ben bi tane Allah affetsin 😂
  19. Hiuysll

Araç trafik cezası ödeme hakkında

Hacım cezayı yatırdıktan sonra dekontunu e mail olarak al sakla. Dekontta zaten böyle bir ceza yatırdığın apaçık belli olacak. Korkma nereye yatırdığın da belli oluyor dekontta devlete ödeme yaptığın yani :) Aksi bir durum çıkarsa bunu kanıt gösterirsin sana sonradan çıkacak olan ceza düşer. Bu...
Top Bottom