Arama sonuçları: *

• Users: Hiuysll
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Hiuysll

TOPTAN KONFEKSİYON MAĞAZASI BİLEN VAR MI ?

Arkadaşlar herkese merhaba. Toptan bir şekilde öncelikle T-shirt alabileceğim fabrika mağaza bileniniz var mı ? Kendim üstlerine baskı yapıp satıcam o yüzden düz olması lazım. İkinci olarak da bunun yanında yazlık şapka , cüzdan , eşofman takımı , kadın-erkek iç giyim ve bunun benzeri ürünler...
  2. Hiuysll

Yardım Lt520 montajı yardım

Arkadaşlar pek tecrübem olmadı kasa sök tak işlerle gigabyte b550 gaming x v2 anakart var kasa da destekliyor fakat ne şekilde montaj yapacağımı bilmiyorum. Kendin yaparsın derseniz bi videosu falan varsa atar mısınız bakıp yapayım. Teşekkürler şimdiden...
  3. Hiuysll

Öneri 2.5k civarı monitör önerisi

İyi akşamlar beyler bütçe civarında bir monitör önerebilir misiniz ikinci ekran olarak kullanıcam panel fark etmez. Yakın fiyatta pivot olabilirse bütçeyi artırabilirim problem değil
  4. Hiuysll

Bu sistem ne kadar eder arkadaşlar

Herkese merhaba elimde boşta duran şöyle bir sistem var ederi nedir kabaca sizce söyleyebilirseniz sevinirim :) Sistem 17.06.2022de alındı parça garantileri devam ediyor. ✓İ3 12100f işlemci ✓Asus prime h610md-d4 anakart ✓Asus tuf 1660super ekran kartı ✓Kioxia 500gb ssd ✓Gskill 8x2 3200mhz ram...
  5. Hiuysll

Yardım Youtube için ekipman önerisi

Arkadaşlar merhabalar herkese. Youtube'a video atmayı düşünüyorum fakat blackshark v2'nin mikrofonu fazlasıyla vasat. Önerebileceğiniz bir mikrofon var mı temiz ses alan. Ayrıca bir de kameraya ihtiyacım var fakat hiç anlamıyorum neredeyse. Önerileriniz nelerdir ?
  6. Hiuysll

R5 5600+3060ti+165hz monitör

https://pckolik.com/urun/ward-v3-oyun-bilgisayari23-8-165hz-monitor-geforce-rtx-3060ti/ --} Beyler mantıklı mı siz de bir bakın alınır mı karar verelim ona göre 2.pc olarak alacağım alınırsa
  7. Hiuysll

Çözüldü✓ 6000₺ direksiyon seti önerisi

Arkadaşlar 6000₺ gibi bir bütçe var direksiyon seti almak istiyorum shifter olmak zorunda değil. Kendime değil hediye olacak ben pek anlamam açıkçası bu aletleri. Varsa güzel kullandığınız falan bir model atarsanız sevinirim :)
  8. Hiuysll

İtopya siparişim görünmüyor

Da youtube videosundan gördüğüm şu ürünü https://www.itopya.com/alienware-245-aw2521hfa-240hz-1ms-2xhdmi-dp-4xusb-fast-ips-fhd-freesync-premium-ve-g-sync-gaming-m_u20123 -- 3D secure ile ödemeyi yaptım sonra siparişiniz alınmış gibi bi ibare göremedim bembeyaz bi sayfa kaldı. Bekledim düzelmedi...
Top Bottom