Arama sonuçları: *

1. latios

❌İndirim Bitti! 950 TL !!!HyperX Cloud Core Wireless (DTS) Oyuncu Kulaklığı

Hocam yukarıda yazdığım gibi linteki ürün ikinci el, kullanılmış bir ürün. Adamlar iki tane sağ üste "Buy Used: $60 Used: Like New" Böyle bir yazı eklemiş. Diğer arkadaşın attığı diğer linkte ise 70 dolara %30 indirimli satılıyor şu an. Bu da google'ın verdiği kurla 1230 lira yapıyor. Buna %18...
  2. latios

Evga 3080 Ti amazonda 1300 dolara satılıyor hocam. Google'un kuruyla çevirince 23 bin lira yapıyor. Ama Türkiye'de 35 bin liradan aşağı satılmıyor. Arada 12 bin liralık fark var ve ucuz olan "yurt dışı fiyatı". Ayrıca kart 25 bin liraya düşse yine yurt dışı fiyatından fazla olmasına rağmen...
  3. latios

Sağ üstte "Used: Like New" yazıyor 1658255194
  4. latios

Bu ikinci el farkında mısınız?
  5. latios

Seçili MSI Bilgisayar ve Monitörlerde Hepsiburada İndirimi!

Msi 251rx monitör 5 bine düştü. Anında stok bitti :/
  6. latios

🔥İndirim Gigabyte B660 Gaming X DDR4 Anakart 2615 TL

Bu mu daha iyi yoksa 660m ds3h AX mı karar veremedim bir türlü
  7. latios

Asus VG258QM Monitör Nasıldır?

280 HZ için overclock yapmanız lazım. 280 HZ pek tavsiye etmiyorlar. Ama almayı düşünüyorsanız burada daha uygun: https://www.gaming.gen.tr/urun/117358/asus-tuf-gaming-vg258qm-24-5-280hz-0-5ms-g-sync-full-hd-monitor/
  8. latios

AMD Ryzen 3 4100 40 TL :)

Varış zamanı 28 temmuz gözüküyor. Muhtemelen başlık hatası var. Yanlış fiyat girilse hemen düzeltirlerdi ama hala satışta gözüküyor ürün. Bir müşteri temsilcisi 60 adet gözüküyor diyor, birisi 1 adet gelir diyor, diğeri de detayı göremiyoruz diyor. Ama 1 tane gelecek gibi duruyor.
  9. latios

Asus h110 md anakart ile i5 10400F işlemci uyumlu mu?

https://www.akakce.com/anakart,1,2.html/155430 Buradan bakabilirsiniz hocam uyumlu anakartlara.
  10. latios

Paycell Kart alınır mı

Hocam ben 3 aydır kullanıyorum hiçbir zaman 1 TL bile kesilmedi. Yaptığım işlemler böyle gidiyor. Aldığım cashbackler de yazıyor.
  11. latios

Paycell Kart alınır mı

Fiziksel kart için para veriyorsunuz ama sanal kart oluşturmak için vermiyorsunuz. Aylık ücreti, masrafı, kesintisi yok. 3 aydır kampanyalar için kullanıyorum, cashback alıyorum memnunum. Tek sıkıntısı cashbackleri geç yatırıyorlar o kadar. 3 aydır hepsiburada, trendyol, amazon, gittigidiyor...
  12. latios

❌İndirim Bitti! Elgato Wave 1 Mikrofon 1.299Tl

Yanlış mı girmişlerdi acaba? Fiyat değişmiş.
  13. latios

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Klavye 550 liradan 539 liraya mı düştü anlamadım ben?
  14. latios

❌İndirim Bitti! ASUS USB-AC58 Kablosuz AC1300 GERİ ödemeyle 49TL !!

Hocam 300 liraya bulduysanız muhtemelen başka bir siteden buldunuz. Asus'un sitesinde bulunan katılımcı firmalara bakın öyle sipar edin.
  15. latios

❌İndirim Bitti! Stephen Hawking kara delikler kitabı 3.75 TL

Bu kod yıllardır aktif. Arada kullanılmıyor ama neye göre oluyor hiç bilmiyorum.
  16. latios

❌İndirim Bitti! Stephen King Enstitü kitabı 10 TL

Kargoyu ücretsiz yapmak için kod: 5B10A09T
  17. latios

❌İndirim Bitti! Stephen Hawking kara delikler kitabı 3.75 TL

18. latios

❌İndirim Bitti! Zengin baba fakir baba kitabı 12 TL

Top Bottom