Arama sonuçları: *

• Users: rkarayel
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. rkarayel

Kablosuz Kulaklık Önerisi

1200-1700 arası bir bütçe ile kablosuz gaming kulaklık arayışındayım. İki model çarptı gözüme: Logitech g435 (Nisan ayında 1200 lirayı görmüş) bekleyip aynı fiyattan almaya çalışabiliri m Hyperx cloud core şuan 1800 civarında. Sizce bu modellere maximum verilmesi gereken ücret ne kadar olmalı...
  2. rkarayel

Kablosuz kulaklık tavsiyesi

Merhabalar , klavyeden sonra sıra kulaklığa geldi. 700-900 civarı bir bütçe ayırabilirim. 7.1 olan ve kablosuz önerebileceğiniz modeller var mıdır. Kasım indirimlerinden dolayı normal fiyatı 1000-1500 arası ürünler belki esneyebilir, o modelleri de iletirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  3. rkarayel

Klavye driverim hata veriyor

Merhabalar , daha önce kumara ve surara farkı hakkında konu açmıştım ses çıkmayınca surara modelini aldım. Driver kurmaya kalktığımda ise tanımadığı hatasını verdi, programı silip yükledim, klavyeyi sök-tak yaptım ama sonuç olumsuz. Driverları indirdiğim siteyi ve verdiği hatayı aşağıya...
  4. rkarayel

Surara ve Kumara Klavye Farkı var mıdır?

Merhabalar, dün İnventus indirimden Redragon Surara modelini sipariş verdim, Kumara bolca kullanılan ve sevilen bir ürün ama Surara hakkında çok bilgi bulamadım açıkçası, tek farkları numpad ise sorun yok fakat switchleri ve kalitesi değişkenlik gösteriyorsa iade edip başka bir ürün de...
  5. rkarayel

Cosmomisa güvenilir midir?

Hocalarım linkini attığım site güvenilir midir e ticaret kaydı var gözüküyor emin olamadım https://www.cosmomisa.com/
  6. rkarayel

800-950 lira 750 watt PSU önerisi

Üstadlar maximum bütçeyi 950 ye kadar zorlarim olmuşken uzunca bir süre değiştirmek istemiyorum. Kampanyalı sağlam 750 watt PSU öneriniz var mıdır?
  7. rkarayel

Akım korumalı priz mesafesi yetersiz kalacak

Merhaba Üstadlar, En fazla 200-250 civarına kadar akım korumalı priz almayı düşünüyorum. Daha önceki konulardan bildiğim kadarıyla en verimli marka aşağıdaki üründü. Şöyle bir sorun var benim kabloyu bağlayacağım priz duvarda mesafesi fazla, kabloyu kendim değiştirsem muhtemelen prize zarar...
  8. rkarayel

Kasanın tabanına fan takmak sorun yaratır mı

Merhabalar, Kasamin tabanina 12 cm 2 adet fan eklemeyi düşünüyorum lakin fanlar ekran kartı fanlarını doğrudan göreceği için zararı olur mu bilemedim yapan ya da bilgisi olan var mıdır ?
  9. rkarayel

Biostar anakartta RGB giriş sorunu

Merhabalar, yakın zamanda kasama dark freezer x129 kule tipi soğutucu takarken öğrendim ki biostar h510m model anakartımda rgb girişi yokmuş üstadlar, hem soğutucunun geçişler şuan deaktif hem de ilerdeki görsel yenilemeye büyük problem çıkarıyor. Size sormak istediğim konu şu ben bu kasaya en...
Top Bottom