Arama sonuçları: *

• Users: tiamooo
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

Ram takviyesi xmp çalışmama sorunu

Merhaba arkadaşlar sistem bilgilerim aşşağıda paylaştığım gibi. Dün itibari ile sistemime ram takviyesi yapmak istedim . 2 adet 2x8 birebir aynı model ram takıtım . xmp açınca bilgisayar açılmıyo , kapatınca açılıyo ne yapmalıyım destek olurmusunuz . xmp i çok önemlimi bu şekilde kullanmalımıyım...
  2. T

Kasa fanlarının hızını kontrol edemiyorum.

Merhaba , Thermaltake g33 commeder kasam var . Fanlar kontrolcüye bağlı, anakart üzerinde fan argb lerini kontrol edebiliyorum ama fan hızlarını kontrol edemiyorum .Kendi halinde dönüyorlar . Görselde gördüğünüz gibi kasanın üst tarafına 2 adet daha fan taktım onlarıda...
  3. T

Sapphire 6900 XT SE Sıcaklık 80 derece norma mi ?

Merhaba kasa klimanın altında oda sıcaklığı 20 derece . 1 saatlik test sonucu , ayrıca rdr2 ultra ayarlarda 2 k da sıcaklık 80 derecenin altına düşmüyor. Youtube 'de rdr2 videolarını izlediğimde max 70 derecelerde bu kart . Bu arada benim kartım sıfır .sizce anormal bir durum varmı ? RAM ...
  4. T

Monitörde renk taşması

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce bu monitörü satın aldım. https://tr.msi.com/Monitor/MPG-ARTYMIS-323CQR Üründe fotoğraflarda çok az kısmı belli oluyo renk taşması var bu bir sorunmudur . Monitörün renk kalitesinide pek beğenmedim 10 yıl önceki monitörüm bile daha canlı renk veriyo. Sanki...
  5. T

Sapphire Nitro 6900 XT SE sıcaklık değerleri çok yüksek değilmi?

Merhaba arkadaşlar sistem sıfır yeni topladım. Ekran kartı sıcaklık değerleri nasıl sizce bana yüksek geldi Değerler nasıl ve bir de sitemi nasıl test edebilirim genel olarak? RAM:Kingston fury 16 GB DDR 5600 mhz Mld 1 TB ssd Ekran kartı: Saphire nitro 6900 xt se Anakart: Asus TUF gaming z690...
  6. T

25.000 TL ye sistem eksileri artıları

Merhaba arkadaşlar, sistem işinden çok anlamam ama RGB'ye ayrı bir zaafım var bu sistemi almayı düşünüyorum. Değiştirmem gereken uyumsuz parca ya da bu fiyatlara alabileceğim daha iyi parcalar var mı? Kasanın kendı güç kaynagı nasıl degıstırmelı mıyım? Şimdiden çok teşekkürler. GamePower...
Top Bottom