Arama sonuçları: *

1. HighGraphic

Çözüldü✓ windows 11 video dxgkrnl fatal error

Bu ekran kartında sorun yaşı yan arkadaşlar ben sorunu çözdüm belki bu sorunu yaşı yan olur diye çözümünü yazıyorum; Sorun -> Mx230 ekran kartı Win 11 de boşta kalınca yada arada sırada video dxgkrnl hatasına düşmesi Çözüm -> Mx230 ekran kartını kaldırın ve temizden kurun sonra ekran kartı son...
  2. HighGraphic

Çözüldü✓ windows 11 video dxgkrnl fatal error

Ya biri yardım etsin lütfen bilgisayarım sürekli video dxgkrnl fatal error hatasına düşüyor ekran kartını kaldırıyorum (mx230) bu hatada ortadan kalkıyor ama ekran kartını tekrar kurduğumda hata tekrar başlıyor ddu ile kaldırdım düzelmedi.
  3. HighGraphic

Yardım Win 11 Nvidia sorunu

yalnız bir sonraki güncellemede yine hataya düşmesin ? 1655799253 bir değişiklik olmadı pc boşda kalınca yine aynı hataya gidiyor. 1655812687 Bilgisayarım artık sürekli kurtalma kısmına geçiyor
  4. HighGraphic

Yardım Win 11 Nvidia sorunu

Merhaba Arkadaşlar benim dizüstü bilgisayarım win 11 yüklü (orjinal) ekran kartı olarak da nvidia mx230 var. Ekran kartım her güncellemede yaptıktan sonra bilgisayarım video dxgkrnl fatal error hatası alıyorum bilgisayar çalışırken hiç sıkıntı olmuyor ister oyun açıyım ister video izliyim böyle...
Top Bottom