Arama sonuçları: *

• Users: UmutWawa
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. U

F/P Kablosuz Gaming Mouse Önerisi

Max 1000 TL civarında Valorant, CS:GO arada bir oynarken kablo ile uğraşmayacağım güzel bir gaming mouse önerisi arıyorum.
  2. U

POWERBANK ONERISI IPHONE

Iphone SE kullanıyorum f/p 300 TL bandında önerileri bekliyorum
  3. U

İdarelik telefon önerisi

Selamlar dostlar, babam için ucuz, dokunmatik ama aşırı sistem özelliği gerektirmeyen, kasma donma yaşamayacak pil ömrü uzun 2000tl bandında bu ekonomide önerileriniz var mıdır?
  4. U

Kablosuz klavye önerisi

Bu bütçede önerdiğiniz kablosuz klavye var mı? Oyun oynamayı bıraktım ancak gaming klavye daha sağlam olabilir, her türlü öneriye açığım.
  5. U

Mousepad Önerisi 300tl

Arkadaşlar kenarları kolay yırtılmayan f/p mousepad arıyorum aşırı büyük olmasına gerek yok önerilere açığım
  6. U

Max 250 bandında Mousepad Önerisi

Logitech g300s ile gelen mousepadi kullanıyordum ancak hep yırtıldı. Şuan mouse'um steelseries rival 3. Aşırı büyük olmasına gerek yok ancak fps oyunları için (Valorant vs.) mousepad önerilerine açığım :)
  7. U

Laptopun ekranı monitore bağlayamıyorum.

Arkadaşlar merhaba bugün ek bir monitör aldım 165hz ancak sadece DP kablosu çıktı monster abra bilgilsayarımda dp girişi yok ek olarak bir dönüştürücü mü almam gerekiyor?
  8. U

Bu ürünü aldım iyi yapmış mıyım?

https://www.amazon.com.tr/Asus-Vg249Q1R-Monit%C3%B6r-Freesync-Hoparl%C3%B6r/dp/B08CRNXPZL/ref=sr_1_4?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=144%2Bhz%2BIPS&qid=1637929132&s=computers&sr=1-4&th=1 Amazon sorun çıktığında gerekli işlemleri de hızlı yapan bir şirket olduğundan almayı...
  9. U

Amazonda neden bu kadar ucuz? Alınır mı?

https://www.amazon.com.tr/Asus-Vg249Q1R-Monit%C3%B6r-Freesync-Hoparl%C3%B6r/dp/B08CRNXPZL/ref=sr_1_4?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=144%2Bhz%2BIPS&qid=1637929132&s=computers&sr=1-4&th=1 Hepsiburada gibi sitelere göre çok daha uygun iyi bir monitöre benziyor alınır mı?
  10. U

Bu Monitör Alınır Mı?

https://www.itopya.com/viewsonic-24-vx2458-p-mhd-144hz-1ms-hdmi-dp-fhd-freesync-gaming-monitor/ Laptoptan görüntü aktarımı yapıcam 2 ekran için ya da oyunlar için.
  11. U

144 HZ MONİTOR ONERİSİ BUTCE 1800TL

Arkadaşlar monitör arıyorum hem valorant tarzı fps oyunları için monster abra pc'm var hem çift monitör kodlamamda yardımcı olacak hem de oyun oynarken de 144hz ile oynamak için f/p bi monitör arıyorum.
  12. U

Max 3000TL'lik Telefon İdare Etmelik

Arkadaşlar annemin telefonu bozuldu zaten çok iyi bir telefona gerek yok ancak f/p idare edecek bir telefon bakıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
  13. U

Monitör Önerisi 144hz Valorant tarzı oyunlar için.

Bütçem 1800tl civarı maximum. Black friday ile birlikte indirim de olur belki ancak yine de önerileriniz varsa alablirim...
  14. U

60 hz laptopa 144 hz monitör bağlamak ve öneri

Selamlar, Monster bilgilsayarıma rekabetçi oyunlar için 144 hz bir monitör almak istiyorum ve bunu bağlayınca herhangi bir geicikme yaşar mıyım oyunlarda? Eğer değilse de 144 hz f/p bir monitor önerisi istiyorum. Teşekkür ederim
  15. U

Fiyat Performans Boks Eldiveni

Arkadaşlar fiyat performans boks eldiveni önerisi olan var mı acaba? Bütçe 100 - 250 arası
  16. U

Rival3 çift tıklama sorunu

Arkadaşlar merhaba, Rival 3 mousem arada sırada (10 tık içinde 3 kez mesela) ben tıkladığımda otomatik 2.kez tıklıyor. Paintte çizgi bile çekemiyorum basılı tutarken 2.yi bas bırak gibi algılıyor ayrıca Valorantta vs. spray atamıyorum sadece one tap iş görüyor çünkü sprayi durduruyor silah...
  17. U

Modem Karşılaştırma (Keenetic)

https://www.hepsiburada.com/keenetic-extra-dsl-ac1200-4x5dbi-cloud-vpn-wpa3-amplifier-usb-4xfe-vdsl2-adsl2-fiber-mesh-wifi-modem-router-p-HBV00000MI5NL...
  18. U

(Öneri) Güncel olarak modem önerisi

Arkadaşlar eski forumları okudum ancak genel olarak wifisi kötü olan modemler önerilmiş. 500 max civarında hem wifisi iyi hem de genel olarak kaliteli modem önerebilir misiniz?
  19. U

Traş Makinesi Önerisi

Arkadaşlar güncel olarak beğendiğiniz sakal traşı yapacak güzel bir makine önerebilecek var mı fiyat çok önemli değil kullanıp memnun kaldığınız uzun ömürlü iyi traş eden bir makine?
  20. U

Erkek Şampuan Önerisi

Arkadaşlar şampuan olarak ne kullanıyorsunuz hızlı yağlanan orta uzunlukta saçım var. Head%shoulders pek beğenmiyorum yani ddnediklerim hoşuma gitmedi clear vs. Ya da şu iyidir dediğiniz kolay ulaşılabilen şampuan öneriniz varsa alırım.
Top Bottom