Arama sonuçları: *

1. V

Offline Steam hesabı almak ne kadar güvenli?

Hocam ben kullandım bir sorun yaşamadım oyuna para vermek istemeyen ve torrentten korkanlar için mükemmel bir çözüm
  2. V

R5 7500f için ne tür soğutucu almalıym

Açıkçası sıcaklıktan çok çektim oturduğum yerde baya sıcak bi şehir o yüzden almışken kaliteli alayım diyorum
  3. V

hocam öncesinde kule tipi fanla kullandım sanırım olur ya yine de araştırayım
  4. V

ne alabilirm onun yerine
  5. V

zalman z3 plus ebatlara bakmayı unuttum iyi hatırlattınız
  6. V

Arkadaşlar r5 7500f için ne tür soğutucu almalıyım sıvı mı hava mı alacaksam hangisini almalıyım çok karasızım ve çok bir bilgim yok bütçeyi az zorlayabilirim fark yaratacak bir öneri gelirse
  7. V

Sistemi yükseltmeye değer mi

hocam anakart 11. nesile kadar destekliyor 11. nesil almak istemiyorum açıkçası 1720869356 bu ihtimali de düşüneyim 1720869395 özellikle o anakartı seçmemin nedeni hem ram slotu 4 hem de 2 m2 girişi var hali hazırda sistemde 2 tane m2 var birini pci expres dönüştürücüsü mü ne öyle kullanıyorum
  8. V

Sistemi yükseltmeye değer mi

Hali hazırda şu sisteme sahibim i3 10105f işlemci 8+8 ddr4 3200mhz ram rtx 2060s ekran kartı msi h510m pro anakart bu sistemi r5 5600 + hava soğutucu b550m-k amd olarak güncellemek istiyorum duruma göre 16gb daha ram takviyesi yapabilirim değer mi bu yükseltmeye
  9. V

15k bütçe laptop önerisi

Ablam için 15k civarında laptop bakıyorum tercihen ekranı kaliteli olsun oyunla çok işi yok film ve excel vs programlar için alıyoruz
  10. V

🔥İndirim AmazonDE Thrustmaster T128 Direksiyon seti Vergi dahil 5.753,98 GÜMRÜKTEN GEÇTİ 6800 TL oldu

Ben de aldım gelmesini bekliyorum ama kafamda bir soru var bunun direksiyon simidi değişebiliyor mu, küçük sanki daha büyük bir şey takabilirsem çok iyi olur
  11. V

Dp kablo ayağı kırıldı

DP kablo ayağı kırıldı bunu böyle kullanmamda bir sıkıntı olur mu
  12. V

Kasa için 4lü kumandalı fan önerisi

Fanlarım bozuldu kasam için 4lü kumandalı fan arıyorum soğutması güzel fan varsa yazar mısınız rgb olması çok önemli değil performans önemli benim için
  13. V

M2 ssd kullanınca sata slotunu da kullanılabilir miyim

Arkadaşlar dün pc topladım ama biri m2 ssd takarsan sata2 slotuna hdd bağlayamazsın dedi bu doğrumudur anakart h510m pro
  14. V

RAW OLAN SSD KURTARILABİLİR Mİ

Arkadaşlar ssd rawa düşmüş bunu kurtarıp tekrar kullanmak mümkün mü?
Top Bottom