Arama sonuçları: *

• Users: Akburu
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Akburu

Açık öğretimde ne okumalıyım ?

Merhabalar; 2 yıllık Bilgisayar programcılığı bitirdim ve 2 yıldır bir işyerinde çalışıyorum. Bu yıl TYT sınavına girdim ve 307 puan aldım açık öğretimden bir şey okumak istiyorum. Sizce hangi bölümü okursam daha iyi olur ?
  2. Akburu

🔥İndirim Domino’s orta boy pizza 50 TL !! Gel Al

Dominos kendi sitesinde orta boy pizza gel al 50 TL dostlar.
  3. Akburu

MEKANİK KLAVYE ÖNERİSİ

Öncelikle iyi tatiller; Dostlar bütçem aşşağı yukarı az biraz oynayabilir. Bildiğiniz önerebileceğiniz numped olan mekanik red switch veya fazla ses çıkarmayan switch mekanik klavye arıyorum. aklımda monster pusat var fakat birkaç olumsuz yorumunu gördüm sizinde önerilerinizi almak istedim...
  4. Akburu

mekanik klavye önerisi %60 istemiyorum

beyler bayanlar çok kararsızım bana klavye önerir misiniz lütfen kırmızı switch klavye arıyorum
  5. Akburu

1500 TL Bütçeye SSD LAZIM arkadaşlar

Arkadaşlar merhaba; bilgisayarımda m2 ssd var kingston 500 gb ama artık yetmiyor ve depolama alanı lazım bu ssd yide babamın işletim sistemini yükleyeceğim sadece bilgisayarı çift işletim sistemi olarak kullanacağım. Bu durumdan dolayı kendime ssd ve hdd bakıyorum ama işin içinden çıkamadım...
  6. Akburu

Yardım ASUS H81M İŞLEMCİ ÖNERİSİ

merhaba arkadaşlar arkadaşımda bu anakart var rx 550 almış birde fakat işlemcisi i3 imiş bu anakarta göre uygun fiyatlı ekran kartını besleyecek bir işlemci önerir misiniz ? kendisi csgo valorant vs oynuyor.
  7. Akburu

🔥İndirim ödül kardeşliği aliexpress kuponu

Bilenlar vardır aranızda aliexpress in ödül kardeşliği kampanyası tekrar başladı sizler de linklerinizi atarak kupon kazanabilirsiniz. Görevleri tamamlayarak kupon kazanılıyor linklere tıkladğınızda herkes budan linkini paylaşarak tıkladığımızda birbirimize kuponlar kazandırabileceğimizi...
  8. Akburu

15 bin bandında leptop

Merhabalar arkadaşlar 15 bin TL bandında 3 aşşağı 5 yukarı bir leptop arayışındayım. Önemli özellikleri şarjı uzun süre dayanabilen ve rtx olan mümkünse 3060 -3050 ti olur ve monster olmayan önerilerinizi alabilirim. Yanıtlayan, yanıtlamayan herkese teşekkürler.
  9. Akburu

Pc önerisi oyun için

Max 10 k bütçe var 10k dan 1 TL bile koyamsm beyler. Rica etsem bi sistem önerebilir misiniz akşama sipariş edecem.
  10. Akburu

10000 TL ye hazır sistem önerisi

10000 TL bütçem var max bi sistem önerisi alabilirmiyim.
  11. Akburu

Öneri GTX 980 ti 1300 letgo

çok ucuz değil mi ?
  12. Akburu

Hosting Önerisi Linux

merhaba arkadaşlar 1gb veya daha yüksek depolama alanına sahip bir hosting arıyorum domain de alıcam. Okul projesi için düşük bütçeli üzmeyecek tavsiye ettiğiniz var mıdır ?
  13. Akburu

🔥İndirim Steam Forza Horizon 4 59,80 TL

Almayı düşünenler varsa kaçırmasın derim. https://store.steampowered.com/app/1293830/Forza_Horizon_4/
  14. Akburu

Yardım ekranda ölü pixel var (acer)

ekranimda 1 tane ölü pixel var arklaadaşlar, beyaz bir sayfa açınca kırmızı oluyor. modeli aşağıda belirttim. Garantiye yollamam gerekir mi ? Çoğalır mı ? Acer VG240Ybmipcx 23.8" FullHD 1ms HDMI DP VGA Gaming LED Monitör
  15. Akburu

Assassin's Creed® Origins Alınır mı ? 53 TL

bu oyun nasildir witcher serisi ve odysessy bitirdim sarar mi 53 TL standart paket değer mi
  16. Akburu

Yardım Ford b max kaç para eder

Merhaba arkadaşlar aracım engelli aracı Nisan'da satış yasağı kalkıyor. Engelli indirimi ile seat ateca, Skoda karoq,Opel grandland x bu araçlardan birini almayı planlıyorum ama takasa komik fiyatlar veriyorlar aracım 45 binde otomatik beyaz trend paket değißen yok 3000 tramer kaydı var...
  17. Akburu

izoly t120 sıvı soğutma

ryzen 5 3600 için bu soğutmaya karar verdim herhangi bir sorunu felan var mıdır https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/izoly-t120-liquid-cooler-120mm-argb-sivi-sogutma-islemci-P463061234
  18. Akburu

Yardım ryzen 5 3600 soğutma önerisi

https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/cooler-master-masterliquid-mlw-d12m-a20pw-r1-lite120-cpu-sivi-P200032037 ryzen 5 3600 stok fanı ile duruyor soğutucu arıyorum max bu fiyatlarda önerileriniz varmı ekteki ürün nasıldır
  19. Akburu

Yardım Kingston Kingston HyperX Fury 8 GB 3200 MHz DDR4 CL16

arkadaşlar elimde bu ramden bulunuyor. ram i 16 yapmak istiyorum farklı ram alsam sıkıntı çıkar mı birde ram önerileriniz var mıdır ?
  20. Akburu

Çözüldü✓ bu kart alınır mı ? gtx980ti

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var bu kart alınır mı get ile alıcam fiyat 3300 https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-evga-gtx-980ti-6gb-384bit-hybrid-ac-1070-gucunde-bir-kart-911949682/detay
Top Bottom