Arama sonuçları: *

1. Ajanefe310

monster pusat clutch titreşim sorunu

Gamepadle oyun oynarken titriyor ve durmuyor oyunla alakasız bir şekilde titriyor. neden olabilir?
  2. Ajanefe310

RDR 2 ONLİNE GİREMİYORUM

başkalarıyla mı beraber olurum free roamda?
  3. Ajanefe310

RDR 2 ONLİNE GİREMİYORUM

Online kısmına geliyorum bir sürü seçenek çıkıyor Free room, camp, bounty hunter gibi hangisine girmem lazım bilmiyorum.
  4. Ajanefe310

PC UYUMLU GAMEPAD ÖNERİSİ

kablosuz dongle li pc uyumlu gamepad önerisi amazon, aliexpres gibi yerler olmassa iyi olur bütçe max 900
  5. Ajanefe310

Xbox 360 pc uyumlu controller alınır mı?

https://www.akakce.com/oyun-kolu/en-ucuz-microsoft-xbox-360-pc-wired-kablolu-fiyati,155741276.html alınır mı başka önerileriniz varmı kablolu pc uyumlu f310 dışında
  6. Ajanefe310

Snopy rampage sg-r360 alınır mı

https://www.akakce.com/oyun-kolu/en-ucuz-snopy-rampage-sg-r360-kablolu-xbox-360-fiyati,368582691.html?gclid=CjwKCAiA7IGcBhA8EiwAFfUDsfN8mfMtzL9cAz1SspKOZC6ROepL1V15wqxfzLOt-lQzwEhsfysGgRoCtx4QAvD_BwE alınır mı pc için kullanacağım
  7. Ajanefe310

PC uyumlu gamepad önerisi

f310,f710 dışında kablolu oyun kolu arıyorum
  8. Ajanefe310

Rdr Remake Mi̇ Gta 6 Mi

SİZCE HANGİSİ?
  9. Ajanefe310

Steam Hedi̇ye Alinan Oyunu İade Etme

ben arkadaşımdan bi oyun hediye aldım kabul ettim hiç oynamadım 14 gün de olmadı iade kabul edilir mi?
  10. Ajanefe310

EA PLAY KÜTÜPHANESİNDEN OYUN ÖNERİSİ

sağol hocam bende pro yok standart üyelikte ne önerirsin
  11. Ajanefe310

hocam sağol ama süre bitince hangi nfs yi önerirsiniz 1678256659 teşekkürler
  12. Ajanefe310

ea playdan oyun önerisi lazım 1 need for speed oyunu indirnmek istiyorum sizce hangisini indireyim
  13. Ajanefe310

Detroi̇t Nasildir İyi̇ Mi̇di̇r

detroit iyi midir oynanır mı keyifli midir son 72 TL kaldı hesabımda indirimde alınır mı?
  14. Ajanefe310

Gta 6 Kaç TL Olur?

gta 6 sizce kaç TL olur
  15. Ajanefe310

GAME PASS TÜRKÇE OYUN ÖNERİSİ

game pass aldım türkçe oyun oynamak istiyorum oyun önerisi lazım
  16. Ajanefe310

IT TAKES TWO ARKADAŞ DAVET EDEMEME

oyunu gamepassden arkadaşımla oynayacaktım ondada ea play var ama olmuyor friends pass ten davet edemiyorum
  17. Ajanefe310

Doom Eternal Türkçe Yama

arkadaşlar gamepassden doom eternal yükledim ama tr yamasının bir videosunu bulamadım bilen varmı
  18. Ajanefe310

torrent alternatifi steam aile paylaşımı için öneri

utorrent kullanıyorum ben virüs şu ana kadar bulaşmadı ama oyunlarda küçük bi fps sıkıntısı var drop vs var
  19. Ajanefe310

MİCROSOFT HESABİ AÇAMIYORUM

merhaba microsoft hesab açmaya çalışıyorum fakat recaptcha testi kendini tekrarlıyor onaylıyor fakat decam etmiyor
  20. Ajanefe310

torrent alternatifi steam aile paylaşımı için öneri

hiçbiri güvenilir değildir hocam garanti kaybetmeli kumar torrent maalesef ki tek çare gibi bişey :(
Top Bottom