Arama sonuçları: *

• Users: Bookless
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Bookless

🔥İndirim Epomaker x Cidoo ABM084 %80 Gateron Pro Switch 1.075₺

Cidoo Abm084 10 dolar davet koduyla 35 dolara alabilirsiniz. Normal fiyatı 90-110 dolar arasındaydı. Vergi şans meselesi hiç çıkmayabilir 500tl'de çıkabilir fakat her halukarda uygun gibi. Sadece switchler ve keycapsler 35 dolardan fazla ediyor satmaya çalışırsanız.
  2. Bookless

🔥İndirim Epomaker TH66 Pro - 1.345₺

Epomaker TH66 Pro 10 dolar davet etme koduyla 44 dolar oluyor. Amazon ve aliexpress fiyatı 4000 civarında.
  3. Bookless

PCkolik Ürünü Kargolamıyor.

Merhaba arkadaşlar, Geçen hafta cuma günü PCkolikten bir kulaklık siparişi verdim. Ne kargoya verildi ne bilgi verildi defalarca kez aradım telefonları açan yok. En sonunda Instagram sayfalarına yorum attıktan sonra telefon açıldı. Ürünüm depoda zarar görmüş o yüzden bana başka bir kulaklık...
  4. Bookless

❌İndirim Bitti! Apple Watch SE 2022 Vodafone Faturaya Ek 12x599₺

Son zamlardan sonra piyasa fiyatından 12 ay taksitle faturaya ek alabilirsiniz. (Normalde faturaya ek taksitle olduğu için %40-50 fark olur) 40 ve 44m çektim birer tane. 12 ay sonra fiyatları sanırım 2-3 katı olacaktır geçen sene olduğu gibi. Watch SE GPS 2022 Link Tekrar not edeyim; fırsat...
  5. Bookless

❌İndirim Bitti! SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless 3.299₺

Piyasa fiyatı +4.500₺'lerde çıktığından beri. Link
  6. Bookless

Corsair Mp600 Pro XT Sıcaklığı Kaç olmalı?

2 gündür 1 tb mp600 pro xt kullanıyorum oyunlarda yükte 55-56 derecelerde boşta 45-46 derecelerde ısınıyor. Aşağıdaki listede max sıcaklık 44 derece ölçüldüğü belirtilmiş. Benim diskte bir sorun mu var yoksa normal midir? 2.ssd olarak corsair mp510 kullanıyorum o yükte 42-43 dereceyi geçmiyor.
  7. Bookless

❌İndirim Bitti! Razer Barracuda Pro ANC Wireless & Bluetooth Kulaklık 3.889₺

Razer Barracuda Pro Neredeyse tüm kablosuz kulaklıkları kullandım gaming sektöründe, ses olarak rakibi yok. 250$ yurtdışı fiyatı. ANC, bluetooth ve Dahili olarak THX ses amfisi kullanıyor. Tek eksisi mikrofonu, iyi bir mikrofon bekliyorsanız uzak durun fakat premium hissiyat, anc, kaliteli ses...
  8. Bookless

❌İndirim Bitti! Arctis 7x Plus Nays ile 2.224₺

Dolar bu şekilde uçarken bu fırsatı kaçırmayın 2.elleri bu fiyatlarda. Arctis 7x+
  9. Bookless

🔥İndirim Samsung 970 Evo Plus 1TB Nays ile 1.275₺ Türkiye Garantili

970 Evo Plus 1TB 100₺ kupon alıp naysla satın alınca 1.275₺.
  10. Bookless

🔥İndirim HyperX Cloud II Wireless 3.111₺ 🔥

HyperX Cloud II Wireless Güncelleme: Satıcı dolandırıcı olabilir, profil yorumlarına şimdi bakabildim. Satın almanızı önermem.
  11. Bookless

Wireless Kulaklık Karşılaştırmaları

Merhaba Arkadaşlar, Bugüne kadar kullandığım wireless kulaklıklar için kendi deneyimlerim sonucunda bir puanlama ve kıyas yapacağım. Kulaklık araştıran arkadaşlarımıza yardımı dokunabilmesi adına sizde deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Corsair HS80 Wireless Konfor: 8/10 Ses: 10/10 Malzeme...
  12. Bookless

🔥İndirim HyperX Cloud Core Wireless Kulaklık 1.699₺ 🔥

HyperX Cloud Core Wireless (DTS) Oyuncu Kulaklığı
  13. Bookless

🔥İndirim Blue Switch %60 Klavye 🔥🔥 Nays ile 369₺ 🔥🔥

Tık hızında kuponlardan 200 üzerine 40ı alıp bu üründe kullanabilirsiniz. totalde 409₺'ye geliyor. nays kullanarak 370₺ ye alabilirsiniz. Link
  14. Bookless

❌İndirim Bitti! 8500 VP 179₺ 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Link biraz önce satın aldım ve teslim edildi
  15. Bookless

🔥İndirim Hikvision 240gb SSD ' super60 ' ile 268₺ + nays = 240₺

Sepette super60 kodunu kullanabilirsiniz mobil uygulamadan, nays ile beraber 240₺'ye geliyor kargo dahil. LİNK
  16. Bookless

❌İndirim Bitti! Rampage Champion Gaming Kulaklık 850₺

Kulaklığı kullanmadım kalitesi hakkında pek bir bilgim yok fakat bundan sonra en ucuz 1.425₺ olduğu için paylaşmak istedim. Mikrofon Çıkartılabiliyor ve rengi bana göre çok hoş. İsteyen değerlendirebilir...
  17. Bookless

❌İndirim Bitti! HyperX Cloud 2 Wireless Kulaklık 1.699₺ 🔥

https://www.teknosa.com/hyperx-cloud-ii-kablosuz-gaming-kulaklik-4p5k4aa-p-125082943 Fiyat uygun değerlendirilebilir. Yıl başından sonra büyük bir zam gelebilir bunlara.
  18. Bookless

1.400₺ ye 1660ti Aldım Sizce Mantıklı mı?

Arkadaşlar merhaba dün sarı siteden bir arkadaşla konuştum ve 2.850₺ ye anlaştık. Kart Asus TUF Evo 1660ti. 1 yıl önce alınmış ve kutu faturası var 1 yıl garantisi bulunuyor. Garanti etiketleri sökülmemiş. Kartı test etmek için bilgisayarıma taktim furmarkta 3 dakikada 89 dereceyi gördü...
Top Bottom