Arama sonuçları: *

1. Ruqeirsa

TRUTHEAR x Crinacle ZERO: RED vs Moondrop chu-ıı IEM

Çok zaman geçmiş naptınız bilmiyorum ama urgeen döüştürücü alabilirsiniz. Gümrükteyse yunexpress ile gelen kargolar aras kargoyla geliyor ve vergi ödemiyorsun. Bana şimdiye kadar hep aras getirdi, ptt getirirse vergi ödemen gerekiyor diye biliyorum.
  2. Ruqeirsa

TRUTHEAR x Crinacle Zero kulaklık

Ben Blue modelini kullanıyorum red modelini kullanmadım, yazacağım şeyler inceleme ve yorumlara dayanıyor.Birisi Hexa modeli ile Red modeli arasından hangisini tercih etmeliyim, fiyat farkına değer mi diye sormuştu .Red modeli Hexa modeline yakın olduğunu, tiz ve midleri blue modeline göre çok...
  3. Ruqeirsa

Çözüldü✓ Kulakiçi Oyuncu Kulaklığı Tavsiye Arıyorum.

Arkadaki sesleri vermeyecek kulak içi kulaklığı bırak kulak üstü bile zor bulursun. Discordun gürültü engelleme ve ses giriş ayarı ile çözemiyorsan arkadaki sesi ve gürültüyü çok iyi kesen Nvidianın RTX sürücüsünde bir yazılım var. Sadece bu yazılım aradığın sonucu verebilir. Arkadaşım garip bir...
  4. Ruqeirsa

Yardım GSB Telefon Desteği Başvurusna 2 IMEI yerine 1 IMEI girdim

Hepsibuarada üzerinden herhangi bir satıcıdan satın aldım 1704894556 Başvuruyu iptal edip tekrar 2 IMEI ile başvurdum şuan IBAN bilgileri kontrol ediliyor diyor ama gerçekten kontrol edip anlık yazdıklarını sanmıyorum.
  5. Ruqeirsa

Yardım GSB Telefon Desteği Başvurusna 2 IMEI yerine 1 IMEI girdim

GSB sitesinden telefon destek başvurusunun 2. kısmında IMEI kısmında "çift IMEI mi var" yerinde faturada 1 tane yazılı olan IMEI'yi girdim. Telefon A24 2 IMEI var ama ben faturada 2. IMEI yazmıyor diye sadece faturada yazanı girdim. Sorun olur mu?
  6. Ruqeirsa

KZ ZSN PRO X Kulak içi kulaklık bilgisayar için alınır mı?

Türkiye'ye geldiği zaman hangi kargo firmasında, kargo takibi oluyor mu
  7. Ruqeirsa

KZ ZSN PRO X Kulak içi kulaklık bilgisayar için alınır mı?

Truthear x Crinacle ZERO almayı düşünüyorum. Shenzenaudio sitesinde ücretsiz kargo sanırım ama kargoya güvenemiyorum. Amazondan almayı düşünüyorum orada vergiler faln dahil 1450₺. Shenzenaudio sitesinde 42.50$ kargo bedava gözüküyor. Amazondan almayıp Shenzenaudio sitesinden alırsam kargoya...
  8. Ruqeirsa

Çözüldü✓ Anakartta kırmızı ışık yanıyor ekran gelmiyor

Sorunu buldum. İşlemci yüzündenmiş. İşlemcinin arkasına termal macun bulaşmış. Temizleyince sıkıntısız çalıştı.
  9. Ruqeirsa

Çözüldü✓ Anakartta kırmızı ışık yanıyor ekran gelmiyor

Asus H87M-PRO anakartını 2. el olarak aldım. Sistemi kurduğum zaman yeşil ışık yandı. Start verdiğim zaman güç girişinin yamındaki kırmızı led; yanlarında MemOK!, DRAM_LED ve bir buton var. Kırmızı ışık sürekli yanıyor fanlar dönüyor ekran gelmiyor. Bios pilini çıakrtıp taktım, remleri çıkardım...
Top Bottom