Arama sonuçları: *

• Users: ahmetim_64
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ahmetim_64

Öneri Asus P5G41C-M LX Anakartıma güç kaynağı almak istiyorum.

Anakart ; Asus P5G41C-M LX İşlemci ; İntel Q8400 Ram ; Samsung 1333 Mhz 4 + 4 GB Ekran Kartı ; Hp Oem Rx460 2 GB HDD ; 500 Gb Samsung 7200rpm SSD ; Samsung Evo 860 250 Gb...
  2. ahmetim_64

ASUS P5G41C-M LX Anakartıma ssd takmak istiyorum hangisini tercih etmeliyim?

Bilgisayarım 15-20 yılın üzerinde ssd takmak istiyorum uygun ve sorunsuz olması önceliğimdir Araştırdığım SSD'ler *Apacer Panther AS350 512GB 560/540MB/S 2.5″ SATA3 SSD Disk (AP512GAS350-1) *Crucial BX500 500GB SSD 550-500 3D Nand Sata 2.5 CT500BX500SSD1 *Kioxia Exceria LTC10Z480GG8 480GB...
  3. ahmetim_64

Sosyal Ağlarda Paylaşımlar Hakkında !!!

Öncelikle herkesin on bir ayın sultanı ramazan ayınız mübarek olsun. Arkadaşlar,abilerim,kardeşlerim lütfen yemek gibi tatlı gibi yiyecekleri sosyal medyada herkese açık bir şekilde paylaşmayalım malum çok zor dönemlerden geçiyoruz evinde bir lokma ekmeği olmayanlar var su ile oruca niyetlenen...
  4. ahmetim_64

Xperia z telefonum bir kapandı bir daha açılmadı

Altı yıldır kullandığım telefonum bugün itibariyle menüde birşeylere göz atarken kendiliğinden kapandı denemediğim yöntem kalmadı şuan açılmıyor ne olabilir ?
  5. ahmetim_64

GAMİNG SİSTEMLER

Öncelikle Şunu Söyleyim Önceden Bilgisayarlar Normaldi Gaming Sistemler Çıkınca Herkes Maşallah Herşeyi Biliyor Bilmiyor Olsada Bu Arada Abdullah Hacıgül Kardeşime Yapılan Büyük Saygısızlık Gerçekten Cehaletten İbaret Ben Her Zaman Şöyle İnsanlardan Nefret Etmişimdir ; Herşeyi Bilen Her Bir Şeye...
  6. ahmetim_64

Donanım Arşivi Candır Gerisi Heyecandır...!

Önceden Youtube üzerinden takip ederdim forum siteside açılınca bir hayli daha güzel oldu herkes birbirine yardımcı oluyor sorununu gidermeye çalışıyor bu benim çok hoşuma gidiyor önceden bir sorunumuz oldumu form sitesine yazar aylarca beklerdik şimdi maşallah kerkes bu formda büyük bir...
Top Bottom