Arama sonuçları: *

• Users: AlphA<3
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Öneri Steam yaz indirimleri oyun önerileri

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar. Malum oyun fiyatları aldı başını gidiyor, Steam yaz indirimlerinde hiç oyunu olmayan kişiler için oyun önerileriniz nelerdir. Tüm oyunlardan örnek verebilirsiniz.
  2. A

Öneri CS2 yatırım önerileri

Arkadaşlar herkese hayırlı forumlar. Benim biraz param var ve CS prime alacağım. Daha sonra artan paramla CS2 de fiyatı yükselecek ne alabilirim tavsiye verirmisiniz?
  3. A

Fotoğraflardaki ürünün set hâlini nasıl bulabilirim.

İlk fotoğraftaki beyaz ürünlerin ikinci fotoğraftaki gibi siyah renginin set hâlini nasıl bulabilirim ismini bilen varmı? tek tek buluyorum ama set halinde gerekli. Yardımcı olurmusunuz?
  4. A

Masanın üstüne dekor önerisi.

Arkadaşlar selamlar bilgisayar masamın üstüne yakışacak gaming aksesuar ve dekorasyon fikirleri bekliyorum. İyi forumlar.
  5. A

Öneri 3000-3800 monitör önerisi

Arkadaşlar merhaba fiyat performans bir monitör arayışındayım. Bütçem 3000-3800 Bu bütçede monitör arayan arkadaşlarda epey fazla hem onlara hem bana bir yol göstermesi açısından monitör önerilerinizi bekliyorum. Monitörden beklediğim özellikler; -IPS -Curved olmaması -144Hz/165Hz -1920x1080...
  6. A

Bilgisayar sistemim için masa alacağım masa önerileriniz nelerdir?

Bilgisayar kasası iki tane monitör için büyük ve sağlam bir masa arıyorum bütçe 900 aşırı iyiyse 1k ya zorlarım. Önerilerinizi bekliyorum.
  7. A

Arkadaşlar kule tipi işlemci soğutucu tavsiyeleriniz nelerdir ?

Kasa: Powerboost P1900B Anakart: GİGABYTE H310M S2V 2.0 İntel işlemcim var ve başlıkta da göründüğü gibi kule tipi işlemci soğutucu alacağım kasaya ve anakarta sığacak, uyum sağlayacak soğutucu tavsiyeleriniz nelerdir. Bütçe: 400
  8. A

Masaüstü Bilgisayar İçin kaliteli ve Saglam Masa Önerisi

Başlıktada gördüğünüz gibi büyük bi masa istiyorum kalıteli ve sağlam olsun max 1000tl bütçem var. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. iyi forumlar.
Top Bottom