Arama sonuçları: *

• Users: Julex
  • Order by date
  1. J

UBİSOFT CANLI DESTEK NASİL ULAŞABİLİRİM HESABIM ÇALINDI

Arkadaşlar merhaba direkt konuya gireyim bilgisayarıma giren trojen sayesinde Ubisoft hesabım çalındı ve hiç bir şekilde geri alamıyorum bağlı olan Xbox hesabımla Ubisoft Connect'e erişim sağladım ama e posta ile şifre değiştirilmiş canlı desteğe de ulaşamıyorum chat kapalı diyor ne yapacağım...
  2. J

Playstore.com Dolandiriciliği (önemli̇ Tedbi̇r)

Teşekkürler hocam. Müşteri hizmetleri hep ev interneti mobil islemlerden ibaret olduğundan temsilciye nasıl ulaşacağım bilmiyorum. Müdürlükler ile de uğraşmak istemiyorum bence acilen Türk Telekom'un bu konuya bir el atması gerekiyor 163 lira da az para değil ona üzüldüm.
  3. J

Playstore.com Dolandiriciliği (önemli̇ Tedbi̇r)

Hepinize merhaba arkadaşlar bugün yaşadığım bir mağduriyeti anlatıyorum ki kimse bir daha burdan alışveriş yapmasın. Geçen gün Riders Republic adlı oyunu satın almak istedim ama zamlardan sonra çok pahalı olduğu gerekçesiyle başka sağlayıcılardan almaya karar verdim. E-tail.com (Güvenilir) gibi...
  4. J

Sistem özelliklerim FAZLASIYLA YETERLİ olması, GTA 5'de düşük FPS sorunu.

Zaten yüksek performans moduna almıştım:(
  5. J

Ramler 8x2 3200mhz xlr8, SSD ye kurulu :/ 1656072723 1656072786 Bu şekilde sorun nedir acaba 1656072831
  6. J

İ5 12400f ve RTX 3060 olmasına rağmen bazen GTA 5 te 30 FPS kilitleniyor bazı ayarları değiştirdiğimde 100 üstüne çıkıyor ama bazen 15 FPS e kadar düşüyor driver vs güncel her şey tam yerinde acaba eski bir monitör kullandığım için mi böyle yapıyor? Bazen ise oyuna gir çık yaptığımda grafik...
Top Bottom