Arama sonuçları: *

1. L

Ses kartı ve ses sistemi bağlantısı (bilgisayar için)

Merhaba, Sony HT S40-R ses sistemi ve Behringer UMC204HD ses kartına sahibim, ancak ses sistemimi bu ses kartına nasıl bağlayacağımı bilmiyorum, ses sistemimde HDMI analog ve optik girişler var. Ses kartı ve ses sistemi girişlerimi fotoğraf olarak paylaşıyorum.
  2. L

HDMI 170hz destekler mi ?

Sağolun hocam peki kaç hz alabilirim max ?
  3. L

MSI MPG X570 Gaming Edge Wifi 1657054167 Monitörde hdmi versiyonu 2.0 yazıyor ama anakartta 1.4 sanırsam
  4. L

1.4 galiba epeyden baktım.
  5. L

Asusun VG27AQ1A 170hz monitörünü satın aldım, anakartımda maalesef sadece hdmi girişi var, hdmi 170hz destekler mi ? Yoksa display port girişi şart mı 170hz için ?
  6. L

144hz ips monitör önerisi 3k

Hocam 165 hz monitör var şöyle...
  7. L

Müzik prodüksiyon ve oyun için öneri işlemci, ekran kartı, hoparlör vs.

Merhabalar, yeni bir sistem toplayacağım müzik programlama ve oyun için önerebileceğiniz işlemci, ekran kartı ve en önemlisi de hoparlör var mıdır acaba ? Bütçe: 30.000 ile 50.000 arası.
  8. L

2 seçenek var sizce hangisi?

ben total war atilla oynadım baya beğendim, diğer ikisini izlemedim gameplay videolarını
  9. L

assassin's Creed 2 ve assassin's Creed revolotion Alınır mı?

Bende hepsi var şöyle söyleyeyim, açık dünya ve denizcilik işlerini severseniz rogue veya black flag alabilirsiniz, ayrıca revelations da istanbulda geçtiği için alınır bence indirimdeyken, ac brotherhood baya oynadım çok sevdim, ac 2 çok oynamadım ama o da güzeldir heralde.
Top Bottom