Arama sonuçları: *

1. B

Ez Debug cpu ledi beyaz yanıyor

Merhaba yeni sistem topladım ekran kartı dışında tüm parçaları sıfır aldım sistemi kurdum çalıştırdım görüntü gelmedi anakart üzerindeki Debug ledlerinde cpu beyaz ışık yanıyordu işlemciyi söküp tekrar taktım açıldı Windows'u kurdum 10 dk sonra siyah ekran oldu kapayıp açtım tekrar cpu ledi...
  2. B

NOTEBOOK ÇALIŞIYOR FAKAT EKRANDA GÖRÜNYÜ YOK

lenovo yoga 300-11ibr notebook çalışıyor güç ışığı falan yanıyor fakat görüntü yok hdmi ile tvye bağladım yine de yok yaptğım tek değişiklik bu eğer bundansa nasıl çözerim boot hatası veriyordu format atıyım dedim 32gb hafızası vardı format atarken diski seçince bu diske format atımaz dedi...
  3. B

İşlemcinin kenarları Kesilmiş

Bu gün sürekli alışveriş yaptığım hurdacıda h81 anakart ve i5 4460 buldum kullanan akıl küpü işlemcinin kenarlarını pinlere yetişmeyecek şekilde kesip h61 anakarta takmış şuan işlemciyi takınca anında start kesiyor işlemciyi yapabilir miyim bir şekilde
  4. B

İşlemci Mavi Ekran

Merhaba,kardeşime bilgisayar toplamak için bilgisayarcıya gittim orda bana asus g41anakart ve xeon e5472 işlemci gösterdiler aldım ama ben beceriksizliğim nedeniyle o anakrtı bozdum yeni bi gigabayt combo g41 anakrat aldım fakat bu anakart ile bir türlü sisteme geçemiyorum biosa gidriğim zaman...
Top Bottom