Arama sonuçları: *

• Users: EnDBaTTLe
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Realtekten başka ses sürücüsü var mı?

bilgisayarım realtek indirirken hata veriyor.Başka ses sürücüsü indirmek istiyorum.Bildiğiniz bir ses sürücüsü var mı?
  2. E

Realtek eror code 0001 sorunu

Realteki indirdiğim zaman yüklemenin sonlarına doğru eror code 0001 hatası alıyorum.Nasıl çözerim?
  3. E

Gtx 1050ti i5 2400 350w psu yeterli olur mu?

Şu an kullanmakta olduğum gt 1030 kart miladını doldurdu.Gtx 1050 ti almayı düşünüyorum.Bilgisayarla çok oynayan biri değilim.Hali hazırdaki 350w kasama taksam sıkıntı yaşarmıyım.Psu nun fotoğrafını bırakıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
  4. E

Alacağım PC de anakart,ekran kartı ve işlemcide sıkıntı çıkarır mı?

Alacağım sistemde rx6600 ve r5 5500 var.Anakartın modeli a320.Herhangi bir sıkıntı çıkarır mı?
  5. E

apu sisteme ekran kartı takılır mı?

Arkdaş gtx 1660s'i ucuza bırakıyor.Ryzen 4300g li sistem alsam ekran kartını kullanabilir miyim?
  6. E

R5 4500 rtx 2060S vs r5 5500 rx6600

Yeni sistem toplayacağım.iki sistem arasında kaldım.2060 lı sistem 500 TL daha fazla.Hangisini almalıyım?
  7. E

Gta 5 Retry Connecti̇on Hatası

Bu hatayı alıyorum.Nasıl çözebilirim?
  8. E

Nays ile 250TL ye kadar para kazanma

https://naysapp.tr.go.link/?adj_t=gro6z40&adj_label=5c6f11da-f556-4b26-8971-3bed61423cb1 Bu linkten uygulamayı indirdikten sonra kendi linkinizi oluşturup arkadaşlarınızı kayıt ettirdiğinizde her kayıt için 25 TL para kazanabilirsiniz.En fazla 250 TL kazanabilirsiniz. 1675160961 Ayrıca 50 TL ve...
  9. E

500-600 ARASI AKILLI SAAAT ÖNERİSİ

Kendime akıllı saat almak istiyorum.Bütçem max 500 600 arası.Bu fiyatlara kadar önerebileceğiniz saat önerisi var mı?
  10. E

Realtek kurulumu yapılamadı hatası erorr 00001

Dün anakartımı değiştirdim ve pc ye format attım.Ön panel ses girişini görmüyor.Realtek indirmeye çalıştım ama başlıktaki hatayı alıyorum.Sebebi nedir?
  11. E

Anakartı değiştirdim pc açılırken kapanıyor

eski anakartım yandı yeni aldım taktım pc açılırken kapanıyor.Windows yerine gelip kapanıyor.Yardım edersiniz sevinirim
  12. E

gtx960 mı yoksa gtx1050 mı alınır?

kendime parça parça sistem kurmayı düşünüyorum.İşlemci olarak r5 1600 alacağım.gtx960 mı alsam yoksa gtx1050 mi alsam?
  13. E

Blockchain de yetki sorunu

Blockchain de hesap açtım ve bitcoin cash aldım.1 2 saat sonra sisteme girmek istediğimde e postana bak ve yetkilendir diyor.E posta da öyle bir mail yok.Bu konuda bir bilgisi olan var mı?
  14. E

Windows 10 format atarken disk bölme yeri çıkmıyor?

Yeni ssd aldım ve windows u ssd ye kurucağım ama format atarken disk bölme yeri sormadı direkt HDD ye indirdi.Bunun bi çözümü var mı?
  15. E

Cs money güvenli bir site mi?

Csgo da desenlerimi satmak istiyorum.Bazı cs money karşıma çıktı ve biraz araştırdıktan sonra sitenin fakeside varmış.Sitenin orjinalini bilen varsa atabilirmi?Bide güvenli bir site mi?
  16. E

Rockstar games bağlantı sorunu?

Daha dün gta 5 online a girdim fakat bugün hata veriyor.internetteki çoğu şeyi denedim ama çözüm bulamadım.yardım ederseniz sevinirim.
  17. E

Gta 5 online kar teması bitti mi?

Daha düne kadar kar teması vardı ama şimdi girdiğimde kar teması yok.Yayıncılara baktım hepsi kar temalı oynuyor.Nasıl düzeltebilirim?
  18. E

Esonic anakart Bios güncellemesi nasıl yapılır?

Esonic anakart kulanıyorum ve güncelleme nasıl güncelleniceğini bilmiyorum.Yardım edin.
  19. E

Makro basma hızını hızlandırabilir miyim?

Makro çalışıyor ama 5 saniyede 48 basış yapıyor.Hızlandırabilir miyim?
  20. E

gta 5 online fps sorunu!!

Gta 5 in hikaye modunda 100 altında fps almazken online a geçerken fps im 60 ın altına düşüyor.Benim sistemimden daha iyi bir sistemde denedik ondada 60 fps altına düşüyor.Bu sorunu nasıl halledebilirim?
Top Bottom