Arama sonuçları: *

1. B

350W psu, rx 570 ekran kartlı sistemime yeter mi?

Merhaba ben. i5 9400F işlemci. H310M DS2 anakart. 240GB SSD. 2x120GB SSD. Sapphire RX 570 ekran kartı. 1x16 GB DDR4 RAM. Bir PC toplamak istiyorum. Bu sisteme 350W PSU yeter mi, yetmezse kaç W PSU almam lazım acaba?
  2. B

One piece film red, nereden izleyebilirim?

Merhaba, ben büyük bir One Piece hayranı olarak, "One piece Film Red'in" Türkiye'ye çıkmasını bekleyemiyorum, Türkçe alt yazılı olmasına gerek yok İngilizce alt yazı veya başka bir şey olsa'da olur, izleyebileceğim bir site söyleyebilir misiniz, ya da indirebileceğim.
  3. B

After Effect, Timeremapp Sync nasıl yapılır?

inceledim maalesef istediğim şey onur abinin kanalında yok ona instagram'dan yazmıştım ama cevap vermedi
  4. B

After Effect, Timeremapp Sync nasıl yapılır?

Merhaba, ben YouTube'dan timeremapp sync nasıl yapılır diye bir sürü yabancı video izledim ama After Effects 2017 programında her yapmaya çalıştığımda çok saçma şeyler oluşuyor, yani yapamıyorum. Önerebileceğiniz bir video var ise önerebilir misiniz? İstediğim timeremapp sync altta verdiğim...
  5. B

hdmi to vga converter görüntü vermedi ne yapabilirim

merhabalar ben geçenlerde n11 üzerinden alt satırda verdiğim linkteki hdmi to vga converter kablosunu aldım GOMAX HDMI TO VGA DÖNÜŞTÜRÜCÜ + SES KABLOSU Fiyatları ve Özellikleri GOMAX HDMI TO VGA DÖNÜŞTÜRÜCÜ + SES KABLOSU en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla...
  6. B

xbox 360 oyun konsolu çipsiz nasıl kırılır

hatadan bir şey olmaz ilk mesajda dediğim gibi benim şehrimde maalesef bunları yapacak bir yer yok o yüzden ben kendim yapmaya çalışıcam
  7. B

peki bunlardan birini ben evde kendim bedava bir şekilde yapabiliyor muyum
  8. B

merhabalar ben geçenlerde bir xbox 360 aldım bir arkadaşımdan, rdr , gta 5 falan oynıycaktım ama konsolu güncellerken her zaman hata alıyorum güncelleme tam tamamlanacakken sonda hata veriyor ve ben "xbox live" a bağlanamıyorum (bunun için bir çözümünüz var ise yazarsanız sevinirim), ve xbox...
Top Bottom