Arama sonuçları: *

1. K

PCH Sistem İtopya Mağduriyeti

Fikir belirten herkese çok teşekkürler arızayı çözemiyorsanız yapın çıkışını ben mahkemeye başvurucam diyip bir yandan o ilerlerken bir yandan da ben başka psu ile denerim
  2. K

Zaten fiyat farkını vermeyi kabul etmezsem yollucaklarını söylüyorlar arızalı şekilde. Bir bilgisayarcı izin verir belki denememe
  3. K

Upppp
  4. K

Arkadaşlar sizce gerçekten 3070 i ve 12500ü, 650W PSU kaldıramaz mı? Ben PSU yetersizliği değil PSU arızası olduğunu düşünüyorum?
  5. K

Belki bir yol gösteren olur, tüketici hakları nasıl işliyor diye bilgi alabilirim diye buraya da açtım.. teşekkürler :(
  6. K

Herkese merhaba, Temmuz ayında PCH Attack sistemini resimdeki özelleştirmelerle aldım. Monitörün kablo sinyali kesiliyordu ve sistem çalışmaya devam ediyordu. Ağustosta sorunu yaşayıp itopyaya yolladım, format atıp geri yolladılar sorun yok diye. Daha sonra sorun devam etti yine yolladım...
  7. K

Ana Konu Amazon prime indirimleri burada🔥

Şuna tm falan yazma saçma sapan bir format harbiden.
  8. K

🔥İndirim HyperX Cloud 2 Wireless 2196₺

Ses kasma odaklı 3000e kadar daha iyi wireless kulaklık var mıdır?
  9. K

AW2521HFLA FX RGB problemi

Yok dostum çözülmüyor. En son bana alienware kasa veya laptoba sahip olman lazım denildi. Ben de beyaz yapmak istiyorum yok. Senin laptop hangi markaydı? Alienwareden farklıysa müşteri hizmetleri bie daha aranabilir belki
  10. K

Hawk fab vs Zio fabric

Nasıl hocam memnun musunuz
  11. K

Kablo sinyali kopması. Yardım!!!

Hocam bu dediğiniz olabilir pny 3070 var. Monitör ve kablolarda kesin sorun yok. Garantiye mi yollamalıyım?
  12. K

Kablo sinyali kopması. Yardım!!!

Arkadaşlar merhaba. Pch attack bilgisayarım var td500 ve asus b660 m-a d4 özelleştirmesiyle aldım. Yaklaşık 1 aydır elimde. Dün gece başlayan bir problemim oldu. Ekran karardı ve no display port signal yazdı. Sonra ben hdmila denedim yine aynı şey oldu yani kablolarda sorun yok. Laptopla...
  13. K

Güncel
  14. K

Işığı beyaz yapmak istemiştim sadece. Kendi sunduğu kısımda beyaz renk yok ondan. Armouryden bahsediyorsan cooler master kasamın ışıklarını değiştiriyor asus anakart :/ 1658991628 Sen de fx kısmı aktif mi bir kontrol edebilir misin command center yüklüyse?
  15. K

Arkadaşlar merhaba. Ben AW2521HFLA modeline sahibim. Bildiğiniz üzere alienware command center adlı uygulamadan cihazların ışığı custom bir şekilde ayarlanabiliyor. Ben display port ve usbleri aktif etmek için kullanılan kabloyu bağladım. Uygulamada monitör gözüküyor ama FX kısmı inaktif...
  16. K

❌İndirim Bitti! NZXT Kraken X53 240mm 914 TL!!

Arkadaşlar kutu hasarlı ürünü sıfırla değişim yaptırıp ürünü gelen oldu mu? 3 haftadır bir soğutucu takamadık. Distribütorün göndermesini bekliyoruz diyorlar. Elinde bir tarih olan veya gelen var mı?
  17. K

AGT Kurye Paketimi Teslim etmiyor

AGT saçma gerçekten. Benim de kargom gün içinde teslim edilcekti geçen. Gelmedi o gün paket teslim edilemedi yazdı. Ertesi gün getirdiler. Adama kapıyı açtım, usb paketini içinde ne olduğunu bilmeden yere atıp, bıraktım diyip gitti. İçinde 2.5k lık ssd de olabilir...
  18. K

ENDGAME GEAR XM1r Mouse 940TL

https://www.amazon.com.tr/Endgame-Gear-Optical-esports-Performance/dp/B08PL5TP3P/ref=grr_sccl_1_2/257-5682864-6464054?pd_rd_w=qr93e&content-id=amzn1.sym.21be2b0c-76a4-4600-927d-ed49a9696c0e&pf_rd_p=21be2b0c-76a4-4600-927d-ed49a9696c0e&pf_rd_r=1PZK5X2JHR30SVHAS5WA&pd_rd_wg=QFoRE&pd_rd_r=2bdde404-6...
  19. K

Çözüldü✓ M2 SSD Nereye Montajlanır?

Ekran kartının altında m2 yuvası
Top Bottom