Arama sonuçları: *

1. abdullahyamans

Bağımsız Animasyon Dizimiz - Kozmos Dedektifleri

Çok teşekkürler! :giggle: 1726390566 İmkanlar oluşsa ilk yapacağımız şey Turp peluşu. 😁 Güzel dilekleriniz için çok teşekkürler.
  2. abdullahyamans

Bağımsız Animasyon Dizimiz - Kozmos Dedektifleri

Selamlar, üç kişilik ufak ekibimizle motion capture (hareket yakalama) teknolojisini kullanarak Kozmos Dedektifleri adında kısa format animasyon dizisi yaptık. Çok çok yoğun geçen bir yılın ardından Reels olarak paylaştığımız 10 kısa bölümün derlemesini Youtube'da yayınladım. 2022 yılında...
  3. abdullahyamans

Ana Konu Amazon Prime Day Başladı!

Sata SSD'lerde iyi bir indirim var mı veya gelir mi?
  4. abdullahyamans

2TB Sata SSD Tavsiyesi

Programı M2 ssdde açmam yeter diye düşünüyordum. :D Textureları vs. Hdd'de tuttum o yüzden.
  5. abdullahyamans

2TB Sata SSD Tavsiyesi

3D materyallerini SSD'de tutmamın render hızında katkısı oluyormuş o yüzden şimdilik SSD almaya karar verdim.
  6. abdullahyamans

2TB Sata SSD Tavsiyesi

Konuda bahsettiğim https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08GB8S6R3/ref=sw_img_1?smid=A3O5TP4R0OZYXZ&th=1 bu ürünü alacağım ama olumlu olumsuz bilgisi olan var mı?
  7. abdullahyamans

2TB Sata SSD Tavsiyesi

2TB Sata SSD önerebilir misiniz? (M2 ssd slotum dolu) Ve HDD yedek dosyalar için hala tercih edilebilir mi? Cevap evetse 2-4 TB HDD tavsiyelerinize de açığım. Aklımda bu var: https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08GB8S6R3/ref=sw_img_1?smid=A3O5TP4R0OZYXZ&th=1
  8. abdullahyamans

Depolama Birimi Tavsiyesi

Merhaba. Animasyonla uğraşıyorum proje dosyalarımı çalışırken 500 GB'lık SSD'imde tutup daha sonra çıktıları bilgisayarıma sürekli bağlı bıraktığım harici hard diskime atıyorum. Proje için gereken materyalleri de eski bir dahili hard diskte tutuyorum. Projelerin final dosyaları yüzlerce GB'ı...
  9. abdullahyamans

Kingston FURY Beast 32 GB Sorun Yaşar Mıyım?

Aslında yine 2x32 aldım sadece 64 gblık paket yerine aynı ramden iki tane aldım.
  10. abdullahyamans

Eve I5 11400F. Teşekkürler :)
  11. abdullahyamans

MSI H510M-A PRO
  12. abdullahyamans

Merhabalar Amazon'dan tek modül Kingston FURY Beast 32 GB ramden iki tane aldım 3200 TL'ye geldi. Normalde paket olarak satılan 64 GB ramler en az 4000 TL civarında. Sorun yaşamam değil mi? https://www.amazon.com.tr/dp/B097K3STJG?smid=A3O5TP4R0OZYXZ&ref_=chk_typ_imgToDp&th=1
  13. abdullahyamans

Animasyon Yarışması Destek

Çok teşekkürler :)
  14. abdullahyamans

Şimdi bir foruma daha yazdım. Ne yazık ki Facebook kullanmıyorum. Destek isteyebileceğim yerler sanırım bitti :D Sizlerin de aklınıza gelen yerler olursa paylaşabilirseniz gerçekten harika olur. 🙏
  15. abdullahyamans

Yorum sayıları. Benim animasyonum 217 yorumla 2. Sırada. Oscar The Graceful adlı animasyon 310 yorumla birinci sırada. Ne yazık ki oy toplama oyununa dönüştü ilk 5 seçildikten sonra bu aşama.
  16. abdullahyamans

Çok teşekkürler. Yarışmanın sonlanmasına bir iki günlük zaman kaldı her yorum gerçekten çok önemli. Şu anda kendi imkanlarımla alamayacağım mocap kıyafetini kazanmam gelecek çalışmalarım için çok kritik.
  17. abdullahyamans

Çok teşekkür ederim :) 1676989096 Çok teşekkürler. Karakteri sıfırdan Blender'da yaptım. Textureları Substance Painter'da. Render'ı da aynı şekilde Blender'da aldım. Yapım aşamasından birkaç görsel ekliyorum :) Sorularınız olursa zevkle cevaplayabilirim.
  18. abdullahyamans

Motion Capture teçhizatı üreten Rokoko'nun animasyon yarışmasında ilk 5'e girdim. Videonun yorumlarında en çok oy alan animasyon 3D sektörü için çok değerli ödüller kazanacak. "5. Fere" yazarak ve mümkünse animasyonla alakalı İngilizce ufak bir yorum yazarak oy verebilirseniz çok çok büyük...
  19. abdullahyamans

32 ve 64 GB Ram Tavsiyesi

Aydınlatmaları dışında yukarıdaki modele kıyasla bir artısı var mı?
  20. abdullahyamans

32 ve 64 GB Ram Tavsiyesi

Teşekkürler. 16x2 32 gb için ne tavsiye edersiniz?
Top Bottom