Arama sonuçları: *

1. F

realtek(R)audio takılı değil hatası

Aynı sorun bendede var çözümbulabildinmi ? 1725987282 Acer nitro laptop kullanıyorum. steelseries Arctis Nova 1 kulaklığını kullanıyorum.
  2. F

Mikrofon takılı değil hatası

kulaklık Kullanıyorum ve hem ses çıkışı hemde ses girişi alabiliyordum fakat şuanda sadece ses çıkışı alabiliyorum ses girişi alamıyorum sürücülerimi vs güncelledim bilgisayarıma format attım gene güncelledim fakat aynı hatayı almakta devam ediyorum sorunu sistem sorun gidericiye yansıttım fakat...
  3. F

2 bilgisaayr üzerinden nasıl yayın açarım

merhaba 2 tane güçlü bilgisayarımvar birinden birinden oyun oynarken birinden yayını vermek istiyorum (bir laptop birde kasam vr[laptop RTX3050 Kasa RX6600] ) ek bir cihaz almadan bunu enkolay yolla nasıl halledebilirim
  4. F

Elektro gitar için amfi önerebilir misiniz?

Bütçem 2600₺. Elektro gitar'a yeni başladım ve öğrenmek için bir amfi arıyorum.
  5. F

Rust sunucum SERVER LİSTE GÖZÜKMÜYOR

Merhaba RUST oyununda arkadaşlarımla oynamak için bir vds aldım ve sunucuyu kurdum fakat sunucu listelerinbe benim sunucum yok güvenlik duvarından port ta açtım fakat olmadı yardım ederseniz sevinirim.
  6. F

F/P Termal macun öneri pls

https://www.n11.com/urun/thermal-grizzly-kryonaut-125-wmk-1gr-termal-macun-tg-k-001-3361515?magaza=baris-global&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel
Top Bottom