Arama sonuçları: *

• Users: i3-1115G4
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. i3-1115G4

Yardım iPhone 15 pro pil sorunu

4 şubatta 15 pro cihazı aldım cihazda oyun oynamıyorum genelde sosyal medya vs ama pil de bi anormallik var hızlı bitiyor sanki bunu nasıl çözeriz nedeni nedir
  2. i3-1115G4

Termal Macun Sonrası Ekran Gelmemesi

merhaba bilgisayarımın termal macununu değiştirdik bugün her şeyi usulüce yaptık. Daha sonra bilgisayarı açtığımızda görüntü hiç bir şekilde gelmedi kasanın ekran kartının ışıklar geliyordu anakartta bios vga ve cpu ışığı yanıyordu sadece başka bir ekran kartı ile denedik yine ekran gelmedi bu...
  3. i3-1115G4

Öneri Apple batarya değişimi

Cihazım yurt dışı apple batarya değişimi yapmıyor bataryamı nerede değiştirebilirim deji diye bir marka var o iyi midir??
  4. i3-1115G4

Yardım İki model arasında çok kafam karıştı

Mediamarktta çalışanlara sorduğumda q35 i önerdi ama rtings te baktığımda q45 öneriyolar kafam karıştı q35 daha yeniymiş
  5. i3-1115G4

Öneri 3500 TL max tws kulaklık tavsiyesi

Android cihazım için 3500 TL bandında tws slikonlu kulaklık arıyorum ne önerirsiniz
  6. i3-1115G4

Öneri Tws kulaklık tavsiyesi

Bir liste yaptım bu listeden en mantıklısı nedir https://www.amazon.com.tr/hz/wishlist/ls/2W2P3WB15ARGX?ref_=wl_share
  7. i3-1115G4

Metre ile ölçülen boy doğrumudur

metre ile boy ölçtüğüm de 1.69 çıkıyor hastanede yapılan bir test ile kaç cm oynar
  8. i3-1115G4

10000 TL sistem tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar bütçem tam 10000 TL daha yukarı çıkmıyor 10500 olmuyor yani güzel bir sistem önerisi yaparmisiniz
  9. i3-1115G4

Íphone se 2020 alinirmi ?

Şu anda tecno pova 3 telefonu kullanıyorum yenilenmiş iPhone se 2020 alacağim kaliteside 0 gibi Kontrolleri yapılmış, gerekli tüm bakım ve onarım işlemlerinden geçirilmiş, tüm fonksiyonları %100 çalışan, üzerinde hiçbir darbe, çizik, soyulma, aşınma izi bulunmayan, kozmetik olarak yeni sifir...
  10. i3-1115G4

Beni seviyor sandım ama hayal kırıklığı

Merhaba arkadaşlar bı kız var iş yerinden bana habire bana yaz yaz diyip duruyordu neyse yazdık konusuyoruz attığım storyleri felan beğenio bende onunkini. Beğeniyordum. çok samimi davranıyor benden hoşlaniyor zannediyordum ama taa ki.baskasiyla story attiktan sonra başimdan assaği kaynar sular...
  11. i3-1115G4

Oled tv alınır mı? ?

Merhaba bizim evde 15 16 saat televizyon izlenir şuanda led sony tv kullanıyoruz 2011 model hala taş gibi yeni bir tv ye geçmek istiyoruz oled alınır mı? bu kullanım için yoksa mini led mi alınmalı tavsiyeniz nedir
  12. i3-1115G4

Ps5 VS Tv hangisini alınmalı?

Merhaba halı hazırda Xbox one x im var onu satıp PS5 mi almalıyım yoksa 30k ya Sony yada LG tv mi almaliyim
  13. i3-1115G4

Öneri Güçlü Powerbank tavsiyesi

Bütçem 550 TL ve asağısı 20000 mah lık powerbank arıyorum ne önerirsiniz?
  14. i3-1115G4

Öneri Type-c yi 3.5 Jack a dönüştürücü arıyorum

Resimde de göründüğü gibi bu girişi 3.5 Luk Jack dönüştüren parçayı arıyorum ne önerirsiniz
  15. i3-1115G4

Yardım Kulaklığımın ekolayzer ayarları çalışmıyor

Asus Rog Go kulaklığını kullanıyorum ekolayzer ayarları çalışmıyor normal ses veriyor normalde film müzik gibi ayarlarda sesin değişmesi lazım ama değişmiyor ne yapabilirim ?
  16. i3-1115G4

Yardım Armoury Create ses optimizasyonları çalışmıyor

Hiçbir ayar değişmiyor ne film modunda ne ses modunda normalde değişmesi lazım sesin ama değişmiyor normal mod da çalışıyor hep
  17. i3-1115G4

Kulaklık ayarım bozuk

Windows sonic olması lazımdı ama olmuyor armory crate yazılımında müzik iletişim ayarlarını seçince ses değişmesi olması lazım ama olmuyor ne aktif değil bilen varmı ne yapabilirim
  18. i3-1115G4

Öneri Capture Card önerisi

400 TL bütçem var Xbox konsolumu laptop un ekranını yansıtmak istiyorum 1080p 60 FPS veren capture Card önerisi varmı
  19. i3-1115G4

Öneri Filmleri Hangi salonda izlenmeli

Merhaba. Bugünkü konum ayrıcalıklı salonların en iyi nerede deneyimlemeliyiz. Ben İstanbul'da oturuyorum bana bu salonların hangi alışveriş merkezinde izleyebileceğimi söyler misiniz?
  20. i3-1115G4

Öneri IMAX koltuk tercihi tavsiyesi?

İstinye Park ın IMAX deneyimi güzelmis diolar hangi koltuktan bilet almak gerek ve 3d gözlüklerin fiyatı nedir bilen varmı
Top Bottom