Arama sonuçları: *

• Users: Ysufe
  • Order by date
  1. Ysufe

mavi ekran yiyorum..

Merhaba, sons of the forest oynarken pc sürekli mavi ekran veriyor çözümünü bilen var mı?
  2. Ysufe

Motorsiklet önerisi 125cc

Merhaba, 70-80k bütçeyle 125cc motor almak istiyorum sizce ne almalıyım? sadece şehir içi kullanacağım.
  3. Ysufe

Her yerim kaşınıyor napabilirim

Ben bi iftardan sonra gideyim :)
  4. Ysufe

Acile gitsem ilgilenirler mi?
  5. Ysufe

1711459170 Her zaman sevdiğim kediyi sevmiştim ondan olabilir mi? 1711459199 Duş aldım ama yinede geçmedi kaşıntım 1711459235 Yarında geçmezse öyle yapacağım
  6. Ysufe

Merhaba dün sabah saatlerinden beri tüm vücudum kaşınıyor neden olmuş olabilir ne yapabilirim?
  7. Ysufe

ea24 menü geçiş yapamama sorunu

merhaba, ayarlar kısmına girdiğimde oyunda hiç bir şekilde alta veya üste götüremiyorum buglu gibi oluyor çözümü nedir bilen var mı ?
  8. Ysufe

Pc ye internet gelmemesi

Modemden pc ye internet gelmiyor yeni kabloda aldım yaramadı neden olabilir?
  9. Ysufe

İnternet olupta pc ye gelmemesi

Kablo bozuk değil ama anlamadığım bir şekilde internet gidiyor modem aç kapa yapmadıkça gelmiyor
  10. Ysufe

İnternet olupta çekmemesi

Arkadaşlar internet olduğu halde sadece pc de olmak üzere gidiyor kablo bozuk değil yenisinide almama rağmen aynı modem aç Kapa yapmadan düzelmiyor çözümü nedir Acaba bilen varmı fotoğraf koyuyorum
  11. Ysufe

Ethernet kablosu kesik

2 ayda bir alıyorum zatende belki çözümü vardır dedi. Birde 15 mlik alınca pahalı okuyor
  12. Ysufe

Ethernet kablosu kesik

Herkese iyi günler ethernet kablom bi çalışıyor bi çalışmıyor ara ara geliyor bunu düzeltmenin imkanı varmıdır?
  13. Ysufe

yurtdışı apple kayıt

ıphone telefonumun fiziksel sim hakkı bitti e sime nası geçirebilirim arkadaşlar?
  14. Ysufe

Öneri 125cc alınabilir motor

Merhaba herkese iyi günler 125cc olarak max 60-65k ya hangi motorsiklet alınabilir
  15. Ysufe

evde spor yapmak için öneri

merhaba evde spor yapmaya başlamak istiyorum en azından yaz tatiline kadar 185cm boy 80 kg var kas yapmak istiyorum görüntüm gayet yerinde nasıl yapmamı önerirsiniz ne almam gerekiyor?
  16. Ysufe

rockstar editor fıvem

editörü açtıktan sonra klibe girmeye çalışıyorum ama atıyor 1 gün öncesine kaadr böyle bir şey yoktu çözümün bilen varmı? ,
  17. Ysufe

Twitch Twitch yayın sonrası video

Teşekkürler
  18. Ysufe

Twitch Twitch yayın sonrası video

Arkadaşlar twitchde yayını kapattıktan sonra o yayının video olarak kalmasını nasıl. Sağlıyoruz
  19. Ysufe

Ryzen 5 4500 ve RTX 3060 Ti Darboğaz yapar mı????

Hangi işlemciyi alırsam darboğaz yapmaz peki
  20. Ysufe

Ryzen 5 4500 ve RTX 3060 Ti Darboğaz yapar mı????

Merhaba arkadaşlar bende ryzen5 4500 var şuan 2060 kullanmaktayım 3060veya 3060ti ye yükseltmek istiyorum herhangi bir darboğaz yaparmı
Top Bottom