Arama sonuçları: *

1. K

FPS Sabitlemeyi Kaldırma

onu nasıl kapatabiliriz? 1727158109 bir deniyeyim haber edim sana 1727158427 yine sabit
  2. K

FPS Sabitlemeyi Kaldırma

Zaten oyunlarda sınırlaryıcı yok kaldırmama rağmen aynı sorun
  3. K

FPS Sabitlemeyi Kaldırma

Merhaba arkadaşlar benim 1070 Ti ekran kartım var. Ancak şöyle bir durum var ki tüm oyunlarda monitörümün hızı olan 75 fps i geçemiyorum. Bu fps sınırlandırmasını nasıl kaldırabiliriz? Çünkü sistemin hangi oyunlarda kaç fps aldığını kontrol etmek istiyorum Pico Park gibi pixel oyunda 75 sabit...
  4. K

Windows 11 den Windows 10 a nasıl geçerim

Laptoptan kurarım o zaman ustam
  5. K

Valla ustam şöyle söylim bir şey yok içerisinde peki flash bellekle nasıl yapacağız onu ekrana görüntü gelmiyor
  6. K

Merhaba arkadaşlar. Benim 2. El aldığım anakartın kısa devre yapması üzerine eski sistemime dönmek zorunda kaldım. Ancak arızalanan sistemde Windows 11 yüklüyken benim eski sistem maksimum Windows 10 destekliyor. Az önce tüm kablolama işlemini yaptıktan sonra da sistem belli bir süre çalışıyor...
  7. K

300₺ ye FİYAT PERFORMANS MİKROFONLU KULAKLIK ÖNERİSİ (PC)

çok teşekkür ederim 1701607539 valla bu ay çok sıkışığız ondan ötürü pek harcamada yapamıyorum benim kulaklığın mikrofonu bozulduğu için arayışa geçtim
  8. K

300₺ ye FİYAT PERFORMANS MİKROFONLU KULAKLIK ÖNERİSİ (PC)

Selamlar pek bütçem olmadığı için 300 tl ye kadar mikrofonlu oyuncu kulaklığı varsa fiyat performans açısından yardımcı olabilir misiniz? 1-2 sene kadar dayanmasını istiyorum. mikrofondan temiz sesin gidip kulaklıktan temiz ses gelsin yeter. Teşekkür ederim
  9. K

XBOX Oyunlarında "Oyun Kilitlendi" Hatası

Dün ki indirimle xbox pc games aldım. Deep Rock Galactic oyununa girerken "Oyun Kilitlendi" hatasıyla karşılaşıyorum. Bilgisayarı yeniden başlatmama ve oyunu baştan yüklememe rağmen aynı hatayı tekrar ve tekrar kez aynı hatayı alıyorum. Bunun için yardım edebilecek baba yiğit var mı?
  10. K

iPhone 11 telefonumda karşıya ses gitmiyor

Beyler bayanlar telefonda konuşurken karşı tarafın sesi bana gelirken benim sesim karşı tarafa gitmiyor. WhatsApp dan denediğim zaman ortada hiç bir sorun yok YouTube da gürültü engellemeyi ve telefonu kapatıp açmayı denedim hala aynı sorun devam ediyor. Bunu nasıl çözebilirz?
  11. K

UNO Siyah ekran sorunu

Benim sistem maalesef ki Windows 11 i desteklemiyor
  12. K

UNO Siyah ekran sorunu

Dün steamden hazır indirime girmişken arkadaşlarla oynamak için UNO satın aldım. Ancak çok defa girmeme rağmen her zaman siyah ekran verdi. Bende araştırmaya başladım sorunu nedir diye. Bir çok foruma baktım burası da dahil olmak üzere ben Windows 10 Home Single Language kullandığımdan ötürü...
  13. K

YENİ F/P KRALI SİSTEMİMİZİN FİYAT ve ÖZELLİK TAHMİNİ 🔥 ÖDÜLLÜ 🎁

Fiyat: 14.999 Cpu: Amd Ryzen 5 5500 Anakart: B450 MK Ekran Kartı: Rx 6600XT Ram: Corsair 3200 Mhz 16 gb (2*8) Kasa: Vento Psu:550W 80+ Bronze M.2 Ssd: WD Sn570 500 gb Soğutucu olarak stok fan kullanılacak
  14. K

Anakartımın Modelini Bulamıyorum

İNTEL İ5 3470 1667847985 BU SİSTEM DEĞİL KNK
  15. K

değil hocam masaüstü
  16. K

böyle diyor usta
  17. K

Merhabalar, ben anakartımın modelini öğrenip hangi özelliklere sahip olduğunu öğrenmek istiyorum. Çünkü yeni bir işlemci almayı düşünüyorum. Ancak alacağım işlemciyi bu anakart destekler mi orasını bilemiyorum. Bundan ötürü dxdiag veya aida64 gibi programlar üzerinden anakartımın modelini...
  18. K

Telefonumda SYS STASL programı var

Telefonumda böyle bir program varmış virüs olarak algılandı bu nedir ve nasıl kaldırılır (Normal Yoldan Kaldırılamıyor.)
  19. K

Yardım 170 GB alan kullanmısım ama o kadar kullandığımı düşünmüyorum acill yardım

Bilgisayarında virüs bulunabilir tavsiyem format atmandır.
  20. K

YENİ FİYAT PERFORMANS TOPLAMA BİLGİSAYAR NASIL OLSUN?

Ryzen 5 5600 RX 6600 16 GB RAM 500 GB M.2 Ssd 1 TB Harddisk B-450M Tip Anakart
Top Bottom